999 rezultate për

pack

Ish-eurodeputetja: Po silleni si në të kaluarën kriminale, turp për Veliajn dhe shefin e tij Ish eurodeputetja Doris Pack ka qenë e ashpër ndaj kryeministrit Rama në lidhje me shembjen e Teatrit Kombëtar. Përme
Doris Pack reagon ashpër për teatrin: U miratua shembja, Europa të reagojë! Ish-deputetja e Parlamentit Europian, Doris Pack ka reaguar për vendimin për shembjen e Teatrit Kombëtar nga Bashkia e T
Doris Pack dënon përplasjen e policisë me protestuesit: Fytyra e vërtetë e Ramës Ish-eurodeputetja Doris Pack ka bërë një postim në rrjetin social “Tëitter” ku ka reaguar për përplasjen e policisë me p
Doris Pack reagon ashpër ndaj Ramës dhe Veliajt për Teatrin: Po shkatërroni trashëgimi kulturore Vendimi i marrë nga Qeveria për t'i dhënë bashkisë truallin e Teatrit Kombëtar, ka bërë që të reagojë edhe Deputetja e P
Doris Pack sulmon ashëpr Ramën e Berishën: Nuk u bëhet vonë për vlerat europiane! Ish-Eurodeputetja e Grupimit të Partive Popullore Europianë ka bërë një deklaratë të fortë në lidhje me reagimin e qever
"Me biceps, triceps e six-pack", Capital T publikoi foton "e nxehtë" që po çmend vajzat (FOTO LAJM) Reperi i njohur dhe mjaft i dashur nga publiku shqiptar e jo vetëm, Capital T ka publikuar në Instagram një foto të tijë
Doris Pack mbështet Metën: Rama po kap drejtësinë me paratë e BE-së Kryetarja e Forumit të Gruas në Partitë Popullore Europiane, Doris Pack ka reaguar lidhur me shkeljet ligjore të kreut t
Doris Pack reagon pas betimit të gjyqtares para noteres: Parodi! Europa të reagojë Ish-Eurodeputeteja gjermane Doris Pack ka reaguar në lidhje më ngërçin ku është përfshirë Shqipëria në lidhje me Gjykatë
ZGJEDHJET/ Reagon Pack: Zgjedhje farsë, OSBE nuk duhet ti njohë Ish-eurodeputetja dhe raportuesja për Shqipërine në PE, Doris Pack ka reaguar në rrjetet sociale për situatën politike n
Divës botërore i nxjerrin videon me pullë të kuqe: Zbulohet lidhja e fshehtë (VIDEO) Këngëtares Mariah Carey i ka dalë një video ku shihet duke vallëzuar në mënyrë provokative me balerinin Bryant Tanaka, t
Revoltohet Pack: Mogherini dhe Hanh mbyllën sytë ndaj korrupsionit dhe krimit të Shqipërisë Ish-eurodeputetja Doris Pack, ka reaguar lidhur me prezantimin e progres raportit për Shqipërinë. Përmes një postimi
Ish-deputetja e parlamentit Europian apel Ramës: Mos prishni Teatrin Ish-deputetja e Parlamentit Europian, Doris Pack, i ka bërë thirrje kryeministrit dhe kryebashkikut Erion Veliaj, që të
Pack: Vuçiçi dëshiron të zgjidhë problemin e Kosovës Ish-deputetja e Parlamentit Evropian, Doris Pack, mendon se presidenti serb Aleksandar Vuçiç mund ta zgjidhë problemin K
Doris Pack për Fleckenstein: I kërkoi kandidatëve të PD të pranojnë mandatet. PE të marë masa Nëpërmjet një mesazhi në Tëitter Presidentja e Forumit të Grave të PPE-së, Doris Pack ka këekuar të meren masa ndaj rapo
Politikania europiane reagon ashpër ndaj Ramës për videon e postuar Politikania e njohur europiane, Doris Pack, ditën e sotme ka hedhur akuza të ashpra ndaj kryeministrit, Edi Rama. Ky
Politikania gjermane: Serbia e meriton taksën nga Kosova Doris Pack, politikane gjermane dhe ish deputete e Parlamentit Europian, ka komentuar vendimin e taksës së Qeverisë së K
Aurela e përlotur: Nuk di si ta ngushëlloj familjen tënde Arielë Vrasja e Ariela Muratit në mes të të gjithëve shkaktoi shumë reagime nga miqtë, familjarët por edhe fytyra të njohura pu
Këngëtarja e famshme mban ende unazën 10 milion dollarë të ish të fejuarit Këngëtarja e njohur Mariah Carey vazhdon të mbajë në dorë unazë 10 milionë dollarëshe të cilën ja ka dhuruar ish i dashu
Mariah Carey pas ndarjes me të fejuarin, fiton miliona dollarë Kur Mariah Carey dhe ish-i fejuari i saj, James Packer u ndanë në vitin 2016, ajo kërkoi një shumë të madhe parash. N
Pack: Pse nuk reagon ambasadorja e BE në Shqipëri në lidhje me Tahirin? Ish-eurodeputetja Doris Pack, tani kryetare e gruas në PPE me anë të postimi në Twitter ka bërë një pyetje të rëndësishm