999 rezultate për

pacientja

Pacientja 70 vjeçare humbi jetën në aksident, arrestohet shoferi i ambulancës Policia e Durrësit ka arrestuar shoferin e ambulancës i cili ditën e djeshme u përfshi në një aksident që rezultoi fatal
SMS skandaloze! Pacientja që vdiq i shkruan Tires: Të hënksha m**in, më jep pak ujë! Sanitarja Tire Alldërvishi që pretendonte se ishte infermiere në spitalin Covid 2 dhe infermierja e Covid 1, Ronida Hysa
Për herë të parë QKUK bëhet kjo ndërhyrje Në Klinikën e Kardiokirurgjisë të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës për herë të parë është realizuar me sukses ope
"Romeo dhe Zhulieta" në kohë pandemie, pacientja thotë "po" nga dritarja e spitalit As koronavirusi nuk ka ndaluar një çift nga Ontario i Kalifornisë të martohen. Edhe pse nusja ishte prekur me COVID-19,
E rëndë në Greqi, pacientja me COVID-19 vetëhidhet nga spitali Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, shumë e ngjashme me disa raste të njëpasnjëshme në Shqipëri,ku 5 persona me kor
U dyshua për COVID-19, humb jetën në ambulancë pacientja Ndërron jetë teksa transportohej nga qyteti i Pogradecit me Autoambulancë 88-vjeçarja e konfirmuar disa ditë më parë me
Humb jetën pacientja me koronavirus në spitalin e Pejës 61 pacientë me koronavirus janë duke u trajtuar në Spitalin e Përgjithshëm në Pejë, ku 11 prej tyre janë duke u trajtuar
E katërta ditë radhazi me viktimë, humb jetën pacientja tek Infektivi Një 70 vjeçare ka ndërruar jetë 24 orët e fundit tek spitali Infektiv në QSUT. ISHP njofton se e moshuara vuante nga
Emocionuese, pacientja ukrainase me COVID-19 pritet nga i dashuri me lule jashtë Infektivit Rasti “Zero” me koronavirus në Sarandë ka mposhtur sot sëmundjen dhe ka lënë spitalin Infektiv. Turistja ukrainase ka
KOSOVË/ Ndërron jetë i moshuari i prekur nga Koronavirusi, shkon në 11 numri i viktimave Ka ndërruar jetë edhe një 71-vjeçare nga Komuna e Vushtrrisë. Ministria e Shëndetësisë sapo ka njoftuar se ka ndërrua
Erdhi tek Infektivi, ndërron jetë pacientja nga Shkodra Një paciente me Covid-19 e cila kishte edhe sëmundje bashkëshoqëruese ka ndërruar jetë në Infektiv. Pacientja ishte t
Viktima e 24 në Shqipëri, ndërron jetë pacientja e infektuar me COVID-19 Ka ndërruar jetë sot në spitalin infektiv një paciente 68-vjeçare nga Tirana, me inicialet L.K., e cila trajtohej prej 1
Incident te Infektivi, pacientja e dyshuar me Covid-19 rrëzohet nga barrela (VIDEO) Një incident ka ndodhur në orët e mëngjesit në Spitalin Infektiv ditën e sotme. Ajo është filmuar LIVE në kamera teks
19 të vdekur koronavirusi në Shqipëri, ndërron jetë 84-vjeçarja Një 84-vjeçare nga Tirana ka humbur jetën nga koronavirusi mbrëmjen e sotme në Spitalin Infektiv, viktima e dytë në 24 o
Sanatoriumi kthehet në spitalin e dytë për COVID-19, operohet pacientja e parë Nga sot, spitali "Shefqet Ndroqi" është spitali i dytë COVID në vend. Ky spital ka pritur pacientin e parë, një ndërhyrj
Mijëra viktima në ditë, zbulohet pacientja zero e COVID-19 dhe dyshohet se shiste karkaleca Koronavirusi është virusi që ka pushtuar botën, duke shkaktuar mijëra viktima në vendet e prekura. Por kush është pac
Zbardhen detajet, pacientja nga Shkodra u infektua në Tiranë Janw zbuluar detajet pwr pacienten me COVID-19 nga Shkodra. Nw bazw tw raportimeve tw para mwsohet se pacientja ka q
Flet pacientja e 69-të e prekur nga koronavirusi: Mos dilni jashtë, nuk është shaka! (VIDEO) "Përqafime nga larg dhe me patjetër do të takohemi kur të mbarojë lufta" Kështu shkruan kryeministri Rama në Facebook
Maqedonia mposht koronavirusin, pacientja zero shërohet dhe kthehet në shtëpi Lajm i mirë vjen ditën e sotme nga Maqedonia, ku pacientja zero duket të jetë shëruar nga koronavirusi. Mediat në Maq
Pacientja 0, shërohet plotësisht 38-vjeçarja në Greqi Qendra operative e krizave spitalore, ka njoftuar mbrëmjen e së mërkurës se pacientja 0 e diagnostikuar në Greqi me viru