999 rezultate për

pacienti

Infermieri shqiptar i vjedh paratë në bankë pacientit që humbi jetën nga COVID Një infermier 41-vjeçar shqiptar me iniciale D.R, që banonte në Boltiere (Bergamo) vodhi ATM-në nga një pacient 66-vjeça
COVID-19 i mori jetën mësuesit, miku i ngushtë zbulon detajet dhe gjen fajtorin Pak ditë më parë tek Infektivi ndërroi jetë mësuesi i matëmatikës Gazjon Rusi i infektuar me COVID-19. Ditën e sotme
Vdekja e 27-vjeçarit në spitalin Infektiv, reagon Urgjenca Ditën e sotme një djalë 27 vjeçar i infektuar me COVID-19 humbi jetën në vendin tonë. Për akuzat se i riu nuk kishte
Sot rekord i zi, Manastirliu nxjerr pamjet e një pacienti në gjendje të rëndë Sot vendi ynë shënoi një rekord prej 117 rastesh të reja, ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, apelon të gjithë
Pamjet nga Infektivi, pacienti me simptoma të rënduara përmbys në krevat (FOTO LAJM) Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu në një postim në facebook ka paraqitur një infermier tek Infektivi i cili ë
Pacienti me COVID-19 flet për situatën tek Infektivi: Atje ka tmerr, është tamam si ferr! Edmond Mara, një pacient që luftoi koronavirusin pasi u shtrua në spitalin Infektiv ku thotë se jeta iu bë më e lehtë në
"Ulërima nga dhimbjet e sinfoni kollërash", pacienti tregon ç'i panë sytë tek Infektivi Një prej pacientëve që fitoi betejën me koronavirusin ka rrëfyer në Facebook eksperiencën e tij me sëmundjen. Edmond Mar
Mjekët neglizhojnë pacientin, 28 vjeçari vdes brenda 24 orëve Në Spitalin e Lushnjës një 28 vjeçar vdes nga zemra brenda 24 orëve, pasi mjekët nuk e mbajtën në spital, por e dërgua
Pacienti me koronavirus i shtrirë në Infektiv: Kujdesuni për familjet Një pacientë i infektuar me koronavirus i shtrirë në Klinikën Infektive në QKUK, ka kërkuar nga qytetarët që t’i respekt
Një tjetër viktimë nga COVID-19, ndërron jetë pacienti tek Infektivi Një humbje jete ka ndodhur në spitalin infektiv, si pasojë e COVID19. Një pacient 86-vjeçar nga Shkodra, i cili po tr
Ndërron jetë pacienti me COVID-19 tek Infektivi Një pacient 69-vjeçar nga Shkodra ka ndërruar jetë në spitalin infektiv në QSUT, i konfirmuar me COVID19. Gjendja e t
KOSOVË/ Vdes i moshuari në Klinikën Infektive, ishte i prekur nga koronavirusi Klinika Infektive e Qendres Klinike dhe Universitare e Kosovës njofton se sot më datë 23 qershor ka vdekur një 72 vjeçar
Hoqën nga priza ventilatorin për të vënë freskuesen, vdes pacienti Një pacient që dyshohej për koronavirus ka vdekur në Indi pasi familjarët besohet se ia hoqën nga priza ventilatorin për
Një person tenton të eliminojë me armë pacientin në spitalin e Vlorës Një tentativë për vrasje është shënuar paraditen e sotme në ambjentet e spitalit në Vlorë. Një shtetas ka ndjekur me
Ndërron jetë një tjetër person nga koronavirusi në vend (VIDEO) Një 59-vjeçar nga Lushnja ka ndërruar jetë te spitali Infektiv. Pacienti prej 6 ditësh ishte në terapi intensive, nd
Ambulanca del nga rruga, vdes pacienti që po dërgohej drejt Tiranës Një aksident tragjik i ka marrë jetën një pacienti i cili po transportohej me ambulancë drejt Tiranës. Aksidenti ka n
Infermierja vodhi kartën e kreditit të pacientit që ndërroi jetë nga Covid-19 (FOTO LAJM) Policia thotë se një infermiere në një spital të New York City po përballet me akuza për vjedhje të kartës së kreditit t
"Babai juaj ndërron jetë për pak orë", rrëfimi rrëqethës i pacientit me COVID “Kam parë astronautët të hynin në dhomën time të spitalit. Nëse do të takoja mjekun që më shpëtoi jetën në rrugë, nuk do
Pacienti nga Fushë-Kruja po kryente terapi te Neurokirurgjisë në QSUT, karantinohen mjekët Ditën e sotme, është konfirmuar me koronavirus një pacient nga Fushë-Kruja, i cili mësohet se po kryente një terapi në s
Rritet numri i të shëruarve në Maqedoninë e Veriut, autoritetet bëjnë thirrje për respektim të masave Ne e fituam betejën e parë me koronavirusin. Vetëm nëse të gjithë jemi të ndërgjegjshëm dhe të përgjegjshëm do të jemi n