999 rezultate për

pabesueshme

10 fakte që duken të pabesueshme, por janë 100% të vërteta 1. Banorët e qytetit ku prodhohet Viagra thonë se tymi që del nga fabrika ndikon burrat. Edhe pse Pfizer, kompania që pr
2 motra për 2 vëllezër, historia e pabesueshme si u njohën Daut dhe Lola Haradinaj (VIDEO) Lola dhe Anita Muçaj, dy motra, u martuan me dy vëllezër: përkatësisht Ramush dhe Daut Haradinaj. Pikërisht për të folur
E pabesueshme, "James Bond" dhe "Jason Statham" në TV Klan (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në emisionin "Zonë e Lirë" të gjithë teleshikuesit u habitën kur Çani ftoi në studio dy aktorët e fam
Po Bleona ç'do të thotë? I publikojnë fotot e pabesueshme nga vitet e para të karrierës (FOTO LAJM) Bleona Qerreti njihet sot si një prej femrave më të bukura shqiptare. Pavarësisht se vitet kalojnë, ajo mbetet një ikonë
E papritur! Salzburg barazon rezultatin përballë Liverpool (VIDEO) E pabesueshme ajo çfarë po ndodh në 'Anfield'. Salzburg ka arritur te barazoje rezultatin përballë vendasve që në 35
Ishte në prag të vdekjes, tani kampion: Historia e pabesueshme e Van Dijk Virgil Van Dijk është sot një nga mbrojtësit më të fortë dhe kandidat për më të mirin e vitit nga FIFA, por në një inter
Dortmund fiton penallti, e pabesueshme çfarë bën Reus përballë Ter Stegen (VIDEO) Dortmundi humbi rastin e artë për të kaluar në avantazh përballë Barcelonës. Në minutën e 57’ ishte Marco Reus i cili
E pabesueshme, Xhaçka: 99% e zjarreve në vend, të qëllimshme Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka ka publikuar ditën e sotme shifra alarmante përsa i përketë zjarreve në vend. Xhaçk
E pabesueshme, Alketa zbulon sa do të paguhet nga taksat e shqiptarëve në “Festivalin e RTSH-së” (FOTO LAJM) Sezoni i ri televiziv, Alketa Vejsiun e ka gjetur me disa porojekte. Përveç “TV Klan”, atë do e shohim edhe në “TVSH”
E pabesueshme! Si kanë ndryshuar ndër vite 10 divat e muzikës botërore (FOTO LAJM) Shumë personazhe të showbiz-it kanë pësuar mjaft ndryshime që nga fillimet e karrierës së tyre. Disa prej tyre kanë n
E pabesueshme por e vërtetë: Njerëzit në protestë kundër ndarjes së Robertit dhe Norës (FOTO LAJM) Mos e besoni po deshët, njerëzit në protestë kundër ndarjes së Robertit me Norën Mund t’ju duket e çuditshme, por ësh
E PABESUESHME/ Icardi mund të përfundojë tek Milani Kur kanë mbetur afërsisht edhe dy javë nga mbyllja e merkatos europiane e ardhmja e Mauro Icardit është një enigmë e vër
E PABESUESHME/ E moshuara shqiptare grabit në qendrën tregtare dhe masakron punonjësit me grushta e shkelma Një e moshuar shqiptare është arrestuar nga policia italiane, pasi ka grabitur në një qendër tregtare dhe ka ushtruar dh
E pabesueshme, një anonim blen makinën bugatti, 18 milionë dollarë (FOTO LAJM) Makina më e shtrenjtë në botë e quajtur ‘La Voiture Noire’, kryevepra e fundit e Bugatti-t tashmë ka një pronar të ri. K
I riu shqiptar kapet me kokainë në makinë, e pabesueshme ku e kishte fshehur Një trupë policore në Novara ka ndaluar një makinë, e cila po lëvizte në autostradën Torino – Milano, në të cilën ishte
E pabesueshme, kapet një peshkaqen 2 metër në Vlorë (FOTO LAJM) Një peshkaqen pranë bregut në Radhimë ka shokuar pushuesit paraditen e sotme. Ata që kishin zgjedhur bregdetin e Vlor
E pabesueshme, prifti rreh foshnjën gjatë pagëzimit (VIDEO) Një prift ortodoks rus shkaktoi zemërim në mediat sociale gjatë momentit të pagëzimit ku trajton brutalisht një foshnje.
Djali fshihej në varreza nga frika e të atit: Historia e pabesueshme nga Kukësi Një 47 vjeçar nga Kukësi ka rrezik të dënohet të paktën dy vjet burgim, pasi akuzohet për keqtrajtim të të dy djemve të
E pabesueshme, ylli i City-t i ka fituar të gjitha ndeshjet e Premier Ligës Man City dhuroi spektakël në ndeshjen e parë të sezonit duke mundur 5:0 West Hamin dhe duke treguar se edhe këtë vit Cit
Po e hante peshkaqeni, ia heqin nga dhëmbët: Pamje të pabesueshme nga Majemi (VIDEO) Një 40 vjeçar mund të cilësohet si personi me më fat në botë këto ditë pasi shpëtoi në momentin e fundit teksa po e kafs