999 rezultate për

pabaza

Ambasada ruse në Shqipëri: Akuzat ndaj ambasadorit, të pabaza Ambasada ruse në Shqipëri ka bërë një postim në faqen zyrtare Facebook ku shkruan se nuk kanë marrë asnjë ankesë për dip
Shpallja "non grata" e diplomatin, reagon ambasada ruse: Akuza të pabaza! "Ne i konsiderojmë të pabazuara të gjitha akuzat ndaj diplomatit rus të përmendura në këto dokumente..." Qeveria shqi
Tha se Vlahutin udhëroi arrestimin e tij, zyrat e BE-së nxjerrin bllof Berishën Ish-kryeministri Sali Berisha bëri bujë me deklaratën se në fakt ambasadorja Romana Vlahutin kishte kërkuar arrestimin
UEFA me komunikatë zyrtare për Fair Play Financiar të Milanit Mediat italiane disa ditë vetëm shkruanin se UEFA ia ka refuzuar Milanit Financial Fair Play (FFP) Pas këtyre reagime
Gjykata hedh poshtë ankesat e Lëvizjes BESA për Tetovën Gjykata Administrative i ka konsideruar si të pabaza ankesat e lëvizjes BESA dhe ndaj i ka hedhur poshtë këto pretendime
Bejta sulmon Taravarin për borxhin: Mosaftësinë e tij e mbulon me akuza të pabaza Kryetari i ri i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari akuzoi dje se ish kryetari i Komunës së Gostivarit, Nevzat Bejta,
Biseda Lavrov-Tillerson: Akuzat ndaj Sirisë për sulme kimike, të pabaza Ministri i Jashtëm i Rusisë, Sergei Lavrov ka diskutuar me Sekretarin Amerikan të Shtetit Rex Tillerson lidhur me sulmet
Haxhi Shala: Fatmir Limaj qëndroi i pagjunjëzuar pavarësisht akuzave të pabaza Haxhi Shala ka reaguar ndaj të gjitha ngjarjeve të gjykatës e Fatmir Limajt. Ai ka thënë se ish-bashkëluftëtari i tij i
"Eskobari i Ballkanit", Policia e Shtetit nuk jep emra Policia e Shtetit, në bashkëpunim të ngushtë me Policinë greke dhe DEA-n e Shteteve të Bashkuara të Amerikës si dhe me p
Ankesat e kandidatit grek në Konispol janë të pabaza (FOTO LAJM) Nga Arben LLALLA - Kandidati për kryetar të bashkisë së Konispolit i PBDNJ-OMONIA, Anastas Gudas është ankuar tek OSCBE
Gold Ag për rastin "Monstra": Turp për këtë shtet që ngre akuza të pabaza Pasi prokurorja Gordana Geshovska përdori si akuzë në rastin "Monstra" edhe këngën e Gold Ag "Ty o Gostivar", ka reaguar
Xhemaili jo negociata me Arsenalin, ndihet mirë tek Napoli Agjenti i Blerim Xhemailit ka mohuar lajmet se mesfushori shqiptar është duke negociuar me Arsenalin. Giovanni Branchini
Boshatisja e arkës, Bode: Akuzat e opozitës të pabaza Ministri i Financave, Ridvan Bode reagoi sot ndaj akuzave të Partisë Socialiste se, qeveria e ka "boshatisur" arkën e sh
Pranohen 4 ankesa për Qendrën Nga 32 ankesa nga Gjykata Administrative janë pranuar vetëm katër të parashtuara nga VMRO-DPMNE, për procesin zgjedhor
BDI: Nuk i përgjigjemi akuzave të pabaza të RDK (VIDEO) BDI shprehet se ne këtë konferencë për shtyp nuk do t,i përgjigjet akuzave të sotme të pabaza të një subjekti minor që n
Orban: Kritikat e BE-së dhe SHBA-së, të pabaza Kryeministri i Hungarisë, Viktor Orban i ka cilësuar si të pabazuara në fakte por në një “përshtypje dhe përceptim polit
Mediu: Akuzat ndaj meje, të sajuara Ministri Mjedisit, Fatmir Mediu ka hedhur poshtë akuzat për përfshirjen në miqësinë me Fatmir Kajollin të arrestuar për
Prifti: Akuzat të pabaza, do kërkoj gjyq të hapur për mediat Ish-ministri i Ekonomisë, Dritan Prifti i ka hedhur poshtë akuzat e prokurorisë për korrupsion duke deklaruar se nuk ka
Gjyqi i Gërdecit, Lala: Akuzat e prokurorisë të pabaza Gjyqi i Gërdecit ka vijuar sot me mbrojtjen e ish-zëvendës shefin e Shtabit të Përgjithshëm, gjeneral Agim Lala i cili k
Elbasani "nëna" e trukimeve, tranjeri i quan akuza të pabaza Sipas raportit të UEFA, ka qenë pikërisht ai, klubi-mëmë i manipulimeve në kampionatin shqiptar të futbollit. Elbasani a