E FUNDIT/ Zhbllokohet derbi i Madridit (VIDEO)
999 rezultate për

pĂsuar

Tenton të vjedhë një grua por i del policë, vdes në vend (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Sao Paolo të Brazilit. Një hajdut ka tentuar të vjedhë një grua në rrugë, por pa e
Klubet më të pasuara: Real Madrid ngjitet në krye, Juventusi del jashtë top 10 Real Madridi kthehet në krye të renditjes së të ardhurave, sipas raportit të hartuar nga "Deloitte Football League", ndë
Spalletti: Ishte penallti e pastër Luiano Spalleti ka thënë se skuadra e tij vuajti nga presioni dhe tensioni ndaj Parmas, pasi humbën me rezultatin 1-0 në
Ky është lojtari më egoist i ndeshjes mes Suedisë dhe Anglisë (VIDEO) Anglia mund të kishte dyfishuar rezultatin në minutat e fundit të pjesës së parë kundër suedezëve nëse Sterling do të is
Ramës nuk i del inati me kuksianët as me arrestimet: Çfarë pritet të ndodhë sot? Kryeministri Edi Rama nuk po gjen qetësi. Pas aksionit të FNSH dhe RENEA në Kukës duke arrestuar dhjetra shtetas, Rama k
Sa shumë emra përfliten për ta pasuar Emeryn, por vetëm njëri duket favorit Massimiliano Allegri është emri favorit për stolin e PSG-së. ESPN raporton se pronari i Paris Saint Germain është magjep
Mediat zbulojnë pasuesin e Emerys Pasuesi i Unai Emery tek Paris Saint Germain akoma nuk është vendosur, por siç raportohen nga mediat do të ketë një pasu
Vazques krenon Realin, asistuesi më i mirë me mesataren e minutave të luajtura Real Madridi e ka gjetur ritmin, dhe kjo meritë e madhe për Lucas Vazquez. Spanjolli ka qenë nga më të mirët e Realit
Kandidatët më të votuar në zgjedhjet e 11 qershorit Albin Kurti nga Lëvizja Vetëvendosje del të jetë kandidati më i votuar në zgjedhjet e parakohshme të 11 qershorit me gji
Prishtina pret dy qeveritë shqiptare, Kosovë-Shqipëri Sot zhvillohet mbledhja e përbashkët midis dy Qeverive, asaj të Kosovës dhe Shqipërisë. Biblioteka Kombëtare, është vend
Leicester e ndal hovin (VIDEO) Leicester ka barazuar me rezultatin 2:2 me ekipin e West Bromwich. Në këtë ndeshje për Leicester shënuan Drink Water
20 klubet më pasuara në botë (FOTO LAJM) ”Deloitte Money League" ka botuar edicionin e 19-të të renditjes së 20 klubeve më pasura në botë. Në analizën e publikua
Barça shkatërron Bilbaon (VIDEO) Barcelona ka shkatërruar me rezultatin e thellë 6:0 ekipin e Bilbaos. Në një ndeshje pa shumë histori, Barça nuk e ki
Super goli që erdhi pas 40 pasimeve në 105 sekonda. Ndiqni videon... Ndeshja e djeshme mes Realit dhe Barcelonës përveç spektaklit ka ofruar edhe të dhëna të veçanta. Kështu, për të shën
Era Istrefi së shpejti me një projekt të ri Era Istrefi ka ndarë me të gjithë fansat e saj lajmin se së shpejti ajo do të prezantojë projektin më të ri muzikor.
5 lojtarët që kanë pasuar më shumë (FOTO LAJM) Mesfushorët kanë një rol të rëndësishëm në skuadër. Ata janë truri nga lindin dhe zhvillohen shumë aksione të ndryshme.
Telefonat më të mirë të javës (FOTO LAJM) Gjatë panairit më të fundit IFA 2015, të zhvilluar në Berlin është bërë prezantimi i shumë telefonave të rinj. Këtë vit
Opsionet më të kërkuara në Apple Kompania Apple ka listuar aplikacionet më popullore të vitit për iPhone dhe iPad. Ndër aplikacionet falas të shkarkuar n
Obiliq, fiton PDK-ja Në Obiliq ka përfunduar procesi i numërimit të votave. Në këtë komunë, prin PDK-ja me 2.697 vota, pasuar nga LDK me 2
Numërohen 70% e votave, VMRO dhe BDI pranë fitores Janë numëruar afër 70 % e votave të përgjithshme në të gjithë territorin e Republikës së Maqedonisë. VMRO-DPMNE e Gru