999 rezultate për

pĂsoi

"Krisje" te Reali, Benzema i kërkon Mendy mos i pasoi topin Vinicius: Ai po luan kundër nesh Televizioni francez "Telefoot" ka zbuluar një bisedë të dy futbollistëve, Karim Benzema dhe Ferland Mendy pas pushimit t
Basketbollisti grushton bashkëlojtarin pasi nuk ia pasoi topin (VIDEO) Një ngjarje e rrallë, por e rëndë ka ndodhur në kategorinë e dytë të kampionatit të basketbollit në Lituani. Gjatë kë
Kapen me grushta pse nuk i pasoi, lënë ekipin me 9 lojtarë (VIDEO) Një episod qesharak ka ndodhur në Championship, teksa Preston e përfundoi takimin kundër Sheffield Wednesday me nëntë lo
Statistikat e çuditshme të kombëtares, asnjë s'i pasoi Llullakut (FOTO) Në ndeshjen Shqipëri-Izrael, lojtari i cili është shërbyer më pak ka qenë Azdren Llullaku, i cili e nisi lojën nga minut
Qeshni me futboll (VIDEO) Duket si një spot publicitar por në fakt gjithçka është reale. Në ndeshjen në transfertë kundër Wolverhampton, Bristol C
Ronaldo s'është i vetmi që pasoi me shpatull (VIDEO) Gjesti i pasimit me shpatull i Cristiano Ronaldos në derbi është marrë nga dikush si gjest provokimi por ky lloj pasimi