999 rezultate për

pĂrket

Bëni kujdes si e pastroni parketin, mund ta prishni Parketi ndryshon nga pllakat dhe ky është një fakt që njerëzit duhet ta kuptojnë përdnryshe do ta dëmtojnë parketin.
Gjak në parket e këpucë, si u rrahën me grushta dy zyrtarët në Gjirokastër Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me sherrin në Gjirokastër mes nënkryetarit të Bashkisë, Aurel Lapaj dhe punonjësi
Bëni kujdes si e pastroni parketin, mund ta prishni Parketi ndryshon nga pllakat dhe ky është një fakt që njerëzit duhet ta kuptojnë përdnryshe do ta dëmtojnë parketin.
Dysheme 3D, pamje fantastike Dizajni i dhomave është kthyer në një art më vete,në ditët e sotme. Çdo gjë ka ndryshuar, nga pllakat tek parketet, tani
SPEKTAKOLARE/ Valle shqiptare në parketin e NBA (VIDEO) Atmosfera e festave të nëntorit nuk është ndjerë vetëm në trojet shqiptare, por ka shkuar deri në parketet e kampionatit
Kamioni i ushtrisë që shërben si hotel (FOTO-LAJM) Ai ishte kamion i një brigadë zjarri dhe tani është kthyer në një hotel për dy persona ku për një natë pagesa është 60 p
NBA, simulime për Oscar (VIDEO) Në kampionatin më të famshëm në botë të basketbollit, NBA, është mbyllur sezoni i rregullt dhe nisin ndeshjet play-off.