999 rezultate për

pĂr

Milan "dashurohet" me mbrojtĂ«sit e Juventusit, futbollisti i njohur vishet kuq e zi Milan “dashurohet” me mbrojtĂ«sit e Juventusit. Pasi kĂ«rkoi shĂ«rbimet e Demiral, klubi kuqezi ka kĂ«rkuar nga kundĂ«rshtarĂ«
KĂ«to shenja e kanĂ« nĂ« gjak trdhĂ«tinĂ« AstrologĂ«t besojnĂ« se disa shenja tĂ« yjeve kanĂ« mĂ« shumĂ« gjasa tĂ« tradhtojnĂ« sesa tĂ« tjerĂ«t, transmeton lajmi.net. ‘C
ÇfarĂ« ka brenda Syrit tĂ« KaltĂ«r? NĂ« njĂ« video tĂ« publikuar disa kohĂ« mĂ« parĂ« nĂ« Youtube, e cila Ă«shtĂ« bĂ«rĂ« sĂ«rish virale nĂ« rrjet, tregohen mrekullitĂ« nĂ«
Edhe kështu, Anxhelina shkoi në ditëlindjen e mbesës së ish-it (FOTO LAJM) Anxhelina Hadërgjonaj dhe Fatmir Hysenbelliu kanë qenë një ndër çiftet më simpatikë të showbizz-it shqiptar. E kemi
Të martuar prej 71 vitesh, çifti i të moshuarve ndërron jetë në një ditë Ata kishin 71 vite që ishin martuar, dhe ikën nga kjo botë në një ditë. Bëhet fjalë për çiftin Herbert DeLaigle, 94-vjeç
Partizani i jep lamtumirën Champions-it në Baku (VIDEO) Partizani i ka dhënë lamtumirë UEFA Champions League. Kampionët e Shqipërisë janë mposhtur 2-0 nga Qarabag në "Dalga
Balla shpreh keqardhje për vendimin e gjykatës së Durrësit: Lajthitje anti-ligjore Deputeti Taulant Balla ka reaguar sot nëpërmjet një statusi në Facebook lidhur me vendimin e dhënë nga Gjyka e Durrësit
Zhbllokohen shifrat, Qarabag ndëshkon Partizanin (VIDEO) Qarabag ka zhbllokuar rezultatin në pjesën e dytë me një gol me kokë nga Ozobic, i cili i vetëm në qendër të mbrojtjes e
Mesazh i fortĂ« pĂ«r BashĂ«n: Vepro si Berisha nĂ« 2004-trĂ«n Partia Demokratike ka njĂ« “precedent” nĂ« vitin 2004 kur kryetari i saj nĂ« atĂ« kohĂ« Sali Berisha, e hapi partinĂ« ndaj pru
Pjesa e trupit që lani të parën në dush ka lidhje me personalitetin tuaj Rutina e mëngjesit shpesh fillon me banjon për shumicën e njerëzve. Sidoqoftë, mënyra si lahemi nuk është e njëjtë pë
Opozita, Dashamir Shehi: Zgjidhja vjen përmes një marrëveshje me garanci ndërkombëtare Edhe pse Presidenti Ilir Meta ka propozuar zgjedhje të trefishta, aleatët e Partisë Demokratike thonë se në 13 Tetor mun
Policia sekuestron mijëra euro prona dhe llogari bankare, i përkisnin një grupi të strukturuar kriminal Finalizohet një tjetër operacion në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda, për sekuestrimin e aseteve dhe pasuri
Tare e mbajti në skuadër, Lazio rrezikon të humb miliona euro për një lojtar Në verën e shkuar, oferat për mesfushorin e Lazion, Sergej Milinkoviç-Saviç nuk kishin fund. Madje shkonin edhe më sh
Nuk ka vend në sulm, ylli i Barcelonës drejt Anglisë Malkom u transferua me shumë bujë një sezon më parë tek Barcelona, por asnjëherë nuk I arriti pritshmëritë e tij. 22-
Ndodh e papritura, Neymar te Juventusi Raporti i sotĂ«m nĂ« Mundo Deportivo thotĂ« se ylli i Paris Saint-Germain Neymar tani Ă«shtĂ« i hapur pĂ«r t’u bashkuar me Juv
Shfrytëzonte fuqinë puntore të shtetasve shqiptar të parregullt, arrestohet 61-vjeçari italian Një banor 61-vjeçar i zonës së Matera u raportua për shfrytëzimin e fuqisë punëtore të shtetasve të huaj të parregullt,
I moshuari kërcënon me çifte dhe benzinë të gjithë familjen, policia parandalon tragjedinë Një i moshuar ka tmerruar për disa orë pjesëtarët e familjes së tij, por falë ndërhyrjes në kohë të Policisë është paran
Ja përse nuk duhet të porosisni alkool asnjëherë në avion Thyerja e monotonisë së fluturimeve mund të bëhet përmes një gote ose dy alkool, megjithatë kjo përbën rrezik më vete.
"Mat" sĂ«rish, Luana dhe Krenari nĂ« pushime bashkĂ« (FOTO LAJM) VetĂ«m 3 ditĂ« mĂ« parĂ«, Luana Vjollca publikoi bashkĂ«punimin mĂ« tĂ« ri me Faydee, tĂ« titulluar “Yalla Habibi”. Ky bashkĂ«pun
"Oh tani më pëlqen", Sarri i surprizuar nga kombinimet e Ronaldos dhe Higuainit (VIDEO) "Oh, tani më pëlqen". Mauricio Sarri është shprehur në këtë mënyrë dhe dëgjohet qartë zëri i tij, teksa gjatë seancës së