999 rezultate për

ozil

Arsenal lë jashtë skuadrës, reagon Mesut Ozil shte në ajër për disa ditë, madje edhe javë, por tani është zyrtare: Mesut Ozil nuk është në listën e e lojtarëve të fed
Ozil thyen heshtjen: Kam lidhje të fortë me tifozët, nuk do dorëzohem Mospërfshirjen e tij në listën prej 25 lojtarëve për sezonin e Premierligës nuk e ka pritur mirë Mesut Ozil. Ozil, që
Lojtari më i paguar i klubit, Arsenali "poshtëron" sërish Ozil Futbollisti gjerman Mesut Ozil mbërriti në Arsenal nga Real Madrid shtatë vjet më parë si një përforcim i madh. Ozil
Pas gjestit fisnik, Arsenali "injoron" Ozil për Ligën e Kampionëve Mesut Ozil ka qenë në qendër të vëmendjes ditëve të fundit, për arsye të mira. Futbollisti tregoi zemrën e tij të mad
Gjest për t'u vlerësuar nga Mesut Ozil, ja çfarë ka bërë mesfushori i Arsenal Mesut Ozil ka bërë një veprim të jashtëzakonshëm, duke treguar zemërgjerësinë e tij. Mesfushori 31 vjeçar ka ofruar t
Federata e Futbollit të Gjermanisë pranon gabimet ndaj Mesut Ozil Federata e Futbollit të Gjermanisë ka pranuar se ka pasur qasje të gabuar në raport me Mesut Ozil. Mesut Ozil linte k
Ozil zgjedh formacionin e ëndrrave, bën pjesë CR7 Mesfushori i ArsenalIT Mesut Ozil ka zgjedhur formacionin e ëndrrave. I pyetur për formacionin e ëndrrave, Ozil-i for
Ozil mendon largimin nga Arsenali, oferta faraonike nga Arabia Saudite "trullos" gjermanin Ofertë faraonike nga Arabia Saudite për Mesut Ozil. Prej kohësh mesfushori turko-gjerman kërkon të largohet nga Arsenali
Mesut Ozil vendos për të ardhmen, del kundër dëshirës së Arsenal Mikel Arteta ende nuk ka përdorur Ozilin, lojtarin më të paguar të tyre që nga rifillimi i sezonit, pavarësisht që e kis
Nuk u pa në ndeshjen ndaj City-t, kjo është arsyeja e mungesës së Ozil Ozil nuk ishte në formacionin startues e as në mesin e nëntë zëvendësuesve për ndeshjen e zhvilluar në ‘Etihad’. Arse
Mesul Ozil bën gjestin e madh, dhuron 80.000 paund për Kryqin e Kuq Turk Mesut Ozil ka bërë një gjest bujar për besimtarët mysliman në vendin e tij të origjinës, Turqi, të cilët janë në muajin
Brenda vilës luksoze të Ozilit, ky është çmimi marramendës i saj (VIDEO) Ylli i Arsenalit, Mesut Ozil di se si ta jetojë jetën, transmeton zeri.info Ish-reprezentuesi gjerman, i cili refuzon
Te Arsenal nuk ka qetësi, 3 lojtarë përfshirë dhe Ozil nuk pranojnë të ulin pagat Arsenali njoftoi të hënën se është arritur një marrëveshje vullnetare me futbollistët dhe stafin e skuadrës së parë për
Ozil zgjedh formacionin më të mirë me lojtarët që ka luajtur (FOTO LAJM) Mesut Ozil ka zgjedhur formacionin më të mirë të tij me lojtarët që ka luajtur. Mesut Ozil ka përzgjedhur lojtarët më
Ozil pendohet pas pensionimit nga kombëtarja: Gabova që zgjodha Gjermaninë para kombit tim, Turqisë Mesfushori gjerman, Mesut Ozil, konfirmoi dy vite më parë se është pensionuar nga kombëtarja e Gjermanisë, pasi ka vlerë
Mesut Ozil bëhet baba për herë të parë, ja çfarë emri i vendos vajzës Në mes të kësaj periudhe të vështirë të pandemisë, futbollisti Mesut Ozil ka marrë një lajm të mirë pasditen e sotme.
Ozil dhe Muriqi së shpejti shok skuadre ? Futbollisti i Arsenal, Ozil nuk e ka fshehur dashurinë që ka për klubin turk, Fenerbahce. Kurse menaxheri i futbollis
Arsenali kalon në avantazh ndaj West Ham (VIDEO) Arsenali më në fund ja ka dalë të shënojë përballë West Ham. Për vendasit ka shënuar Lacazette pas një asisti të Ozi
Ozil ishte pranë largimit nga Arsenali, këto janë detajet që e mbajtën Mesut Ozil nuk po gjenë formën e tij më të mirë te Arsnalin në dy vitet e fundit, turko-gjermani ka humbur shumë nga shk
Arteta flet gjëndjen e Mesut Ozil: Ka qenë i pafat Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta, beson se mesfushori gjerman me origjinë turke Mesut Ozil ka qenë i pafat që s’ka reg