999 rezultate për

oxlade-chamberlain

SHKAKU/ Oxlade-Chamberlain dhe Van Dijk refuzojnë Chelsean Dyshja e Liverpoolit, Alex Oxlade-Chamberlain dhe Virgil Van Dijk nuk shkuan te Chelsea për shkak të trajneri italian, A
Dëmtimi i Chamberlain, flet Klopp urgen Klopp ka folur mbi dëmtimin e Alex Oxlade-Chamberlain. Trajneri gjerman ka thënë se Chamberlain do të mungojë n
1 vit mungesë, Chamberlain realizon supergol (VIDEO) Alex Oxlade-Chamberlain ka shënuar një gol plot klas kundër kundër Genkut. Mesfushori britanik realizoi në ndeshjen e
Kloop me "dhimbje koke", Van Dijk nuk stërvitet prag Barcelonës Problemet fizike i kanë kapluar futbollistët e Jurgen Klopp. Pas Roberto Firminos dhe Mohamed Salah, që edhe zyrtaris
Yjet e Liverpool-it bashkë edhe jashtë fushës së blertë (FOTO LAJM) Mesfushori i Liverpool-it Alex Oxlade-Chamberlain dhe e dashura e tij Perrie Edwars pjesë e grupit muzikor Little Mix ka
Futbollisti i Liverpoolit humbet sezonin e ri me lëndimin që pësoi në Champions League Alex Oxlade-Chamberlain është përjashtuar nga planet e Liverpoolit për sezonin e ri dhe trajneri Jurgen Klopp e pranon s
Oxlade-Chamberlain operohet me sukses Alex Oxlade-Chamberlain është operuar më sukses dhe po punon shumë që të kthehet sa më shpejt në fushë të blertë. Ai
Fillojnë telashet për Kloppin, lojtari humbet finalen dhe Botërorin Liverpooli akoma është në festë pas fitores me Romën 5-2, duke qenë tashmë me një këmbë në finalen e Champions League, p
Zyrtare: Oxlade-Chamberlain do të mungojë në Kupën e Botës Mesfushori i Liverpoolit, Alex Oxlade-Chamberlain, ka mbyllur sezonin dhe do të mungojë edhe për Anglinë në Kupë e Botës
Formacionet zyrtare: Angli - Itali Anglia dhe Italia do të përballen sonte me njëra-tjetrën në "Wembley". Anglezët kërkojnë që të fitojnë sonte këtë miq
Ka gol në ndeshjen Liverpool - Manchester City (VIDEO) Liverpool ka kaluar në avantazh kundër Manchester Cityt në "Anfiel Road". Autori i golit është ish-mesfushori i Arse
Liverpooli shkatarron Swansea dhe renditet në vendin e katërt (VIDEO) Liverpool u është kthyer fitoreve në Premier League, duke mposhtur Swansean me rezultatin e thellë 5-0 në "Anfield Road"
Oxlade-Chamberlain "prezantohet" tek Liverpul Oxlade-Chamberlain tashmë është një lojtarë i Liverpulit. Ai i kushtoi ekipit të Kloppoi 38 milionë euro nga Arsenali
Chelsea dhe Arsenal arrijnë marrveshjen për Alex Oxlade-Chamberlain Sky Sports News raporton se Chelsea ka rënë dakord me Arsenalin për Alex Oxlade-Chamberlain. 24-vjeçari është momenta
Conte dëshiron edhe tre blerje të tjera deri në mbyllje të merkatos Sipas The Independent, Antonio Conte dëshiron të mbyllë dhe tre nënshkrime të tjera deri në fund të merkatos. Fernan
Arsenal merr vendimin për të ardhmen e Alex Oxlade-Chamberlain Arsenal tashmë është i bindur se një rinovim nuk e mban dot më gjatë Alex Oxlade-Chamberlain në Emirates. Sipas Mirro
Chamberlain sqaron: Nuk do largohem për para, kam arsye tjetër Alex Oxlade-Chamberlain ka këmbëngulur që kontrata e tij të mos rinovohet me Arsenalin. Oxlade-Chamberlain është gati
Largimi i Chamberlain nuk është më e keqja që mund ti ndodhë Arsenalit Chelsea janë të gatshëm të lëvizin për transferuesin e lojtarit të Arsenalit Alex Oxlade-Chamberlain. Anësori i Anglisë
Alex Oxlade-Chamberlain do të kthehet në kokë turku nga Wenger Alex Oxlade-Chamberlain mund të përdoret në një marrëveshje shkëmbimi për Nemanja Matic të Chelsea, sipas raporteve.
Liverpool rikthehet në garë për Alex Oxlade-Chamberlain Liverpool dëshiron seriozisht të nënshkruajë me Alex Oxlade-Chamberlai. Sipas mediave në Britani, Liverpool nuk di t