999 rezultate për

owen

Owen flet për Cavanin, beson se do të ketë sukses te Man.United Cavani bëri disa minuta me fanellën e Manchester United, në ndeshjen kundër Chelsea, ku ‘Djajtë e Kuq’ luajtën baras.
Si e humbi Liverpool garën për Werner? E zbulon Owen Timo Werner ishte lojtari me vëmendjen më të madhe para transferimit te skuadra e Chelsea. Gjermani lidhej me një kal
Owen tregon si i mashtroi të gjithë në prezantimin te Real Madrid Michael Owen në vitin 2004 ishte bërë futbollisti i radhës që i ishte bashkuar Real Madridit, që atëkohë cilësohej si sk
Owen e sheh problemin tek United: Sanchez ishte më i mirë, pastaj dështim Dikur, kush mbërrinte tek Manchester United merrte fluturimin e fitonte gati menjëherë nën urdhërat e Sir Alex Ferguson.
Owen zbulon dramën: Djali im nuk do të jetë kurrë një futbollist pasi vuan nga... Michael Owen arriti që të fitojë “Topin e Artë” gjatë karrierës së tij futbollistike. E në Angli pritej që edhe djali i
Owen vrer për Capellon: Ai është plehrë, më shkatërroi karrierën Michael Owen vazhdon të tërheqë vëmendjen e publikut me qëndrimet e tij në librin “Reboot”, që po publikohet pjesë-pjesë
Rrëfimi i Michael Owen: Ende jam i zemëruar me David Beckham Kanë kaluar plot 21 vite nga përballja Angli-Argjentinë në fazën e 1/8-ave të Kupës së Botës “France 1998”. Pavarësisht
Owen parashikon fituesin e Premier League Michael Owen beson se Manchester City do të triumfojë edhe në edicionin e ardhshëm në Premierligë, transmeton zeri.info
Michael Owen thumbon ashpër Mourinhon Legjenda e Manchester United, Michael Owen ka thumbuar keqazi trajneri i “djajve të kuq”, Jose Mourinhon. Ish-lojtari i
Shpërtheu në vrapim, Mbappe i kujton argjentinasve golin e Owen (VIDEO) Kylina Mbappe fantastike në ndeshjen e sotme përballë Argjentinës. 19-vjecari ka bërë një vrapi i vetëm midis disa lojt
Michael Owen: Brazili është favoriti për të fituar Kupën e Botës Sipas ish-sulmuesit të Manchester Unitedit dhe Liverpoolit, Michael Owen, Brazili është favoriti numër një për të triumf
Gerrard, Owen dhe Ferdinand tregojnë pse është penallti ndërhyrja e Benatias Gerrard, Oën dhe Ferdinand teksa ishin të ftuar në emisionin "BT Sport" te Gary Lineker, thanë se penalltia ishte e qar
Ka luajtur me Chelsean dhe Cityn, por De Bruyne fëmijë ishte tifoz me rivalin e tyre (VIDEO) Kevin De Bruyne në një intervistë të tijën kur luante në akademinë e Gentit në Belgjikë ka treguar për ëndrrat e tij.
250 ushtarë amerikanë nisën për Kosovë (FOTO LAJM) Në ditët para se të largohej nga Fort Bragg, ushtari amerikan, Darrell Owens, u ul për të biseduar me djemtë e tij, Aide
"Madrileni" Owen feston si i çmendur golin e Sergi Robertos (VIDEO) Përmbysja e madhe e Barcelonës mbrëmë ka shokuar gjithë tifozët e futbollit. Askush nuk i ka besuar syve kur në minutën
Owen kritikon ashpër Ibrën: Nuk lëviz, vetëm pret topat Të gjithë e mbajnë mend Michael Oëen, si një sulmues mjaft të shpejt dhe që shënonte shpesh. Ish-lojtari i Manchester Un
Owen: Leicester fiton kampionatin, vitin tjetër lufton për mbijetesë Ish sulmuesi i njohur Michael Owen beson se Leicester City mund ta fitojë kampionatin në Premier Ligë gjatë këtij sezoni
Vladimir Putin pedofil?! Hetimet për vdekjen e spiunit rus, Aleksander Litvinenko nxjerrin gjithnjë e më shumë në pah emrin e Vladimir Putin. Sip
United rikthehet te Vidal, ofertë "alla Owen"? Sërish sirena angleze për Arturo Vidal. Sipas asaj që shkruan britanikja "The Indipedente", Manchester United është gati
Owen: CR7, më i miri i historisë Ish "Golden Boy" dhe ish futbollisti i Real Madrid Michael Owen flet për yllin portugez të "Los Blancos", Cristiano Rona