999 rezultate për

ovrebo

Sot jemi 11 vite nga ndeshja më skandaloze në Champions (VIDEO) Sot bëhen plot 11 vite nga ndeshja e cila cilësohet më skandalozja në Champions League me protagonist gjyqtarin Tom Henn
Flet arbitri i ndeshjes së 2009-të midis Chelseat - Barcelonës: Jam penduar shumë Arbitri Tom Henning Ovrebo që u bë i famshëm nga ndeshja Chelsea dhe Barcelonës më 6 maj të vitit 2009, ku dhuroi një ng
Ovrebo: Mora kërcënime para ndeshjes Tom Hening Ovrebo, arbitri norvegjez i gjysmëfinales problematike të vitit 2009 mes Chelsea dhe Barcelonës, vazhdon t’i
Murinho: Barcelones i mungoi Ovrebo Trajneri i njohur me nofken "i vecanti", mezi pret që dicka të mos shkoje mirë te kundërshtari. Mbr&
Arbitri Ovrebo pranon fajin Arbitri norvegjez Ovrebo ka komentuar vendimet e tij në ndeshjen Bajern-Fiorentina, duke thyer të gjitha rregu