999 rezultate për

ousmane

Barcelona la Mbappen për Dembelen, ish-drejtori tregon gjithçka Ish-drejtori i Barcelonës, Javier Bordas, ka treguar prapaskenat e merkatos së ish-klubit të tij. Ai ka folur për “M
Bllokohet transferimi i Depay te Barcelona Pothuajse e pamundur që Depay të transferohet në Barça Pas pak minutash do të mbyllet merkato verore. Memphis Depa
Dembele, "basti" i Ronald Koeman Ronald Koeman ka një obligim të veçantë te Barcelona. Ousmane Dembele vinte te Barcelona me bujë të madhe, por si pas
Mundo Deportivo: Juventusi në garë për Ousmane Dembele Për Ousmane Dembele, sulmuesin francez të Barcelonës interesohet edhe Juventusi. Lajmi publikohet nga gazeta katalan
U dëmtua ende pa u rikuperuar, Barcelona sqaron gjendjen e Dembele Ousmane Dembele nuk po gjen "karar" me dëmtimet. Francezi nga koha kur u transferua në Barcelona pjesën më të madhe të k
Ish-kuzhinieri i Dembele tregon të pathënat e yllit të Barcelonës Në nga ish-kuzhinierët e Ousmane Dembele ka dhënë një intervistë, në të cilën foli për jetën private të futbollistit të
PSG do Dembelen në këmbim të Neymarit Trajneri i Paris Saint Germain, Thomas Tuchel, nuk ka mundur t’iu shmanget më thashethemeve për transferimin e Neymar.
Bayern nis sulmin për Ousmane Dembelen Me ardhjen e Griezmann dhe të Neymar, atherë nuk do të kishtë me vend për Ousmane Dembelen te Barcelona, shkruan Albeu.c
Futbollisti i Barcelonës: Klubi bëri mirë që e dënoi Dembelen Portieri i Barcelonës, Marc-Andre ter Stegen, e ka mbrojtur vendimin e klubit katalanas për ta dënuar sulmuesin anësor,
Barcelona në epërsi ndaj Celta Vigos (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Celta Vigos në "Camp Nou". Ai që ka shënuar është Ousmane Dembele në minutën e
Liverpool vë në "shenjestër" yllin e Barcelonës, bën gati ofrertën marramendëse Pas lajmeve që Barcelona po mendon të shes anësorin francez Ousmane Dembelen, Liverpool është "alarmuar" për tu vënë në
MARCA: Ousmane Dembele mund të largohet nga Barcelona Sipas se përditshmes spanjolle, Marca, drejtuesit e Barcelonës janë të ndarë me atë se çfarë duhet bërë me Ousmane Dembe
Ousmane Dembele konfirmon të ardhmen e tij Ousmane Dembele i ka dhënë fund zërave për një largim të mundshëm nga Barcelona në drejtim të Arsenalit. Lojtari ish
Ousmane Dembele shuë afër Arsenalit Trajneri i Arsenalit Unai Emery është duke planifikuar një lëvizje senzacionale, duke sjellur Ousmane Dembele në Londrën
Ousmane Dembele në kontakte me Arsenalin Arsenali është në bisedime me sulmuesin anësor të Barcelonës, Ousmane Dembele. Sipas "Cadena SER", përfaqësuesit e De
Ousmane Dembele lë pushimet dhe ktheht në Barcelonë Ousmane Dembele ka ndërprerë pushimet për t’u rikthyer në stërvitje në Barcelonë, me herët se është pritur. Lojtari p
Dembele shënon supergol për Francën ndaj Italisë (VIDEO) Franca ka arritur të shënoj edhe golin e tretë përballë Italisë në "Allianz Riviera" të Nices. Ousmane Dembele shëno
Chelsea me një ofertë të çmendur për Ousmane Dembele Talenti francez ka luftuar për të bërë një paraqitje të mirë në "Camp Nou" pas transferimt të tij nga Borussia Dortmund
Barcelona me një komunikatë zyrtare për talentin francez, Ousmane Dembele (FOTO LAJM) Ousmane Dembele është gati përfundimisht për të luajtur për Barcelonën pas më shumë se tre muaj e gjysmë. Barcelona m
Ousmane Dembele mund të luajë në El Clasico Ousmane Dembele është rikuperuar me ritëm shumë të shpejtë nga lëndimi që e pësoi në ndeshje kundër Getafes në mes të sh