999 rezultate për

osvaldo

Ish-futbollisti i Juventusit: Icardi do kishte ngrënë një grusht të nivelit botëror Daniele Osvaldo, ishte një nga ata lojtar të cilët kishin në gjakun e tyre atë “ekstraktin” e rebelimit, që nuk e la të
Nga futbolli te muzika, ish-ylli i Juves dhe Interit formon grupin e rrokut Mund të duket e çuditshme, por është e vërtetë. Ish-sulmuesi i skuadrës së Interit, Romës dhe Juventusit, Diego Pablo Os
Ish- sulmuesi i Juventusit: Messi jeton në kafaz të arit Shumë persona mund t’a kenë zili Lionel Messin për jetë dhe karrierën që ka ndërtuar, por për Dani Osvaldo jo, i cili gj
"Messi nuk ka jetë, ai jeton si në një burg të artë" Shumë persona mund t’ia kenë zili Lionel Messit për jetë dhe karrierën që e ka ndërtuar, por sigurisht jo edhe Dani Osva
Osvaldo ka përdhunuar Shakirën? I fitoi zemrat e shqiptarëve në fund të dekadës së fundit të shekullit të XX-të, kur u shfaq në serialin e famshëm “Kasa
"Pas ndeshjes me Juventusin, e godita me grusht Mancinin" Pablo Daniele Osvlado ka kujtuar kohwn e tij tekInter, duke treguar edhe për momentin që e kishte goditur grusht trajner
Ja bukuroshja e re që ka "peshkuar" Osvaldo (FOTO LAJM) Benedetta Mazza është bukuroshja e radhës që bie në rrjetën e Daniel Pablo Osvaldos. Argjentinasi i njohur për famën e t
Mediat italiane zbulojnë të fejuarën e re të Osvaldos (FOTO LAJM) Daniel Osvaldo prej kohësh përflitej për një lidhje të re dashurie. Sulmuesi italo-argjentinas brenda fushës së lojës nu
Osvaldo rikthehet në Itali Sulmuesi argjentinas Osvaldo, sezonin e shkuar ka qenë pjesë e sulmit të Interit. Më pas argjentinasi është larguar drej
Osvaldo: Pres Pirlon dhe Tottin te Boca Juniors Sulmuesi i Boca Juniors Daniel Pablo Osvaldo ka dhënë një intervistë të gjatë për "Corriere dello Sport" në të cilën ka
Osvaldo-kundërshtarit: Ha bar, gomar (VIDEO) Pablo Diego Osvaldo vazhdon të jetë protagonist në futbollin argjentinas, por kësaj rradhe jo duke shënuar. Ish sulmuesi
Çfarë debutimi, Osvaldo gol "alla" Batistuta me Boca-n (VIDEO) Goditje me kokë dhe gol "alla" Batistuta. Nuk mund të kishte debutim më të mirë në "Bombonera" për Daniel Osvaldon. Ish
Juventus, sprint Matri-Osvaldo Osvaldo ose Matri, Matri ose Osvaldo. Kjo është pikëpyetja më e madhe te Juventusi pas largimit të Sebastian Giovincos.
Inter në luftë me Osvaldon, kërkon 28 milionë euro "Luftë" e vërtetë mes Interit dhe Pablo Daniel Osvaldos, sulmuesi italo-argjentinas që është përjashtuar nga skuadra pas
Ideja më e fundit e Mancinit: Cassano te Inter Antonio Cassano, i cili sapo ka mbyllur kontratën me Parmën, mund të bëjë një kthim të bujshëm te Interi në orët e fundi
Interi hedh në gjyq Osvaldon Te Milani jo, te Juvja ndoshta, e ardhmja e Pablo Daniel Osvaldos vazhdon të mbetet në udhëkryq. Interi nuk dëshiron të
Icardi shënon në fushë, Osvaldo dhe Wanda e shohin nga tribuna (FOTO LAJM) Tribunë e mbushur me Vip-a në "San Siro" gjatë ndeshjes Inter-Genoa, por ata që ranë më shumë në sy ishin dy argjentinas
Sherri me Icardin, Mancini bën "kurban" Osvaldon Sherri mes Osvaldos dhe Icardi në përfundim të ndeshjes Juventus-Inter, për shkak të një asisti të munguar të ish sulmue
Sherri Osvaldo-Icardi, plas gallata në web (FOTO LAJM) Debati mes Osvaldos dhe Icardit gjatë ndeshjes së mbrëmshme Juventus-Inter ka mbuluar të gjitha mediat dhe portalet spor
Çfarë reagimi, Icardi "tërbon" Osvaldon (VIDEO) Pablo Osvaldon nuk e kemi parë kurrë aq të nervozuar sa dje në sfidën Juventus-Inter, e përfunduar në barazim 1-1. Shkak