999 rezultate për

osmanit

Çfarë e lidh Xhensilën me partnerin e ri të Arbana Osmanit? Xhensila Myrtezaj publikoi bashkëpunimin e shumëpritur me Pirro Çakon, të titulluar "Sekreti im", ku në sy ra videoklipi
U përfol për largim të bujshëm nga Top Channel, vjen reagimi i parë i Arbana Osmanit Largimi i Arbana Osmanit nga “Top Channel” është përfolur shumë nga dje pasdite, kur lajmi se do të braktisë emisionin “
“Bombat” e PSP-së nuk do të jenë dëshmi në hetimet kundër Ahmetit, Osmanit, Stavreskit Ligji i ri për Prokurorinë Speciale me të cilën rregullohet statusi i PSP-së, i cili kaloi në seancë qeveritare, në disp
Zbulohet lidhja e Arbana Osmanit me regjisorin, dalin fotot (FOTO LAJM) Nëse do i besonim ligjit të tërheqjes që shpjegohet në librin “Sekreti” të autores Rhonda Byrne, atëherë mund të themi s
"Ku e gjen të drejtën?!", mbesa e 85 vjeçares shpërthen ndaj Arbana Osmanit Në puntatën e fundit të “Dua të të bëj të lumtur” u trajtua historia e zonjës Sano, 85-vjeç, e cila kishte ardhur për t’
Rrëfimi i ndjerë i Arbana Osmanit: Nuk duhet të dorëzohemi kurrë Katër vite më parë moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Arbana Osmani u bë nënë për herë të parë me ardhjen
Divorci i Arbana Osmanit pas 16 vitesh martesë, detajet që e bëjnë fakt të kryer Ditën e djeshme u përfol se moderatorja Arbana Osmani është duke kaluar një krizë në martesën e saj dhe se ajo dhe bashk
Duket sikur ka “lindur” në ekran, cili është profesioni i Arbana Osmanit Duket sikur në fakt Arbana ka qenë gjithnjë një moderatore e Top Medias duke qenë se ka prezantur emisione të sukessh
Bujar Osmani pret në takim Gjergjin Zëvendëskryetari i Qeverisë së Maqedonisë për Çështje Evropiane Bujar Osmani, mbajti takim me ambasadorin e sapo emëruar
Ky është emisioni i ri i Arbana Osmanit, ku do të transmetohet? Moderatorja e njohur, Arbana Osmani ka qëndruar jashtë kamerave për një kohë të gjatë, që pas përfundimit të emisionit “
Haziri zbutet ndaj Vjosa Osmanit, a e ka frikë? Nënkryetari i LDK-së Lutfi Haziri, ka folur për lidhur me polemikat me deputeten e partisë së tij, Vjosa Osmani. Për
Rugova del kundër Vjosa Osmanit Haki Rugova, nënkryetar i LDK-së ka folur pas një deklarate të deputetes Vjosa Osmani se përkrah protestat e Vetëvendosj
Babin e Arbana Osmanit e paskemi parë shpesh në televizor, por nuk e dinim (FOTO LAJM) Vajzën e tij e njohin dhe e pëlqejnë të gjithë duke qenë një figurë e njohur televizive. Por askush nuk e dinte që Arban
Zbardhet takimi i Osmanit në Dibër Zëvendëskryeministri për Integrime Evropiane, Bujar Osmani së bashku me Ministrin e Ambientit dhe Planifikimit Hapësinor
Detaje nga tragjedia në Fushë-Krujë, çfarë u gjet në makinën e 57-vjeçarit Janë zbardhur detaje të reja nga tragjedia në Fushë-Krujë ku shqiptari nga Kosova, Xhaferr Osmani u gjet i djegur në mak
Detajet, ç'po ndodh me hetimet e djegjes së kosovarit në Fushë-Krujë Po kalojnë 48 orë nga vrasja makabre e shtetasit të Kosovës në Fushë-Kruje por prokuroria ende nuk ka një të dyshuar kon
Krizë në LDK, Lutfi Haziri kundër Vjosa Osmanit Lufta për të parin e LDK-së po del të jetë edhe më e ashpër se që mendohej. Pas Gazmend Muhaxherit, edhe Lutfi Haziri n
Zaev del kundër Osmanit për shqipen Kryeministri Zoran Zaev ka dalë kundër zv/kryeministrit Bujar Osmani për Ligjin e gjuhëve. Pas ultimatumit që Osmani
Këngëtarja shqiptare bën “xing” me fustanin 3185 € të Arbana Osmanit (FOTO LAJM) Në jetën e përditshme mund të ndodhë shpesh që të shohësh persona të cilët kanë komninuar të njejtin stil të veshjes dhe
Paska qenë e gjitha një gënjeshtër, ky është identiteti i vërtetë i Arbana Osmanit Arbana Osmani është padyshim një nga moderatoret më të mira dhe më të dashura për publikun shqiptar. Por ajo është pë