999 rezultate për

osmanin

Koalicioni me Osmanin, Kurti: Nuk do të rendim pas deputetëve serb Pas përfundimit të takimit të Albin Kurtit me Vjosa Osmanit, kandidati për kryeministër Albin Kurti ka deklaruar se më L
Kurti sot takon Mustafën dhe Osmanin, diskutohet për formimin e qeverisë Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje dhe i nominuari i kësaj partie për kryeministër të vendit, Albin Kurti ka njoftuar se s
Kurti: Nesër do të takohem me opozitën, nuk do të jem arrogant Kandidati për kryeministër nga VV-ja Albin Kurti, në emisionin Opinion me Blendi Fevziun ka folur për koalicionin me Lid
Gazeta e famshme gjermane e krahason Vjosa Osmanin me Merkelin (FOTO LAJM) Lidhja Demokratike e Kosovës është përcaktuar që në zgjedhjet e 6 tetorit t’ia mësyjë marrjes së pushtetit me Vjosa Osma
Olta Gixhari sfidon hapur Arbana Osmanin, në pikën e saj më të fortë (FOTO LAJM) Aktorja e njohur, Olta Gixhari, ka vendosur së fundmi që të sfidojë moderatoren, Arbana Osmani. Dhe e gjeni dot se në çf
I dhanë "shah" Albinit, Mustafa tregon pse zgjodhën Vjosa Osmanin si kandidate për kryeministre Zgjedhja e Vjosa Osmanit si kandidate të LDK-së për kryeministre ndërkohë që po diskutohej për koalicion me VV-në ishte
Isa Mustafa tregon pse LDK-ja zgjodhi Vjosa Osmanin kandidate për kryeministre Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook
E FUNDIT/ LDK konfirmon Vjosa Osmanin si kandidate për kryeministre Kryetasia e LDK-së ka mandatuar Vjosa Osmanin si kandidaten e partisë për kryeministre. Kreu i LDK’së, Isa Mustafa, n
Hipi në avionin e Ramës, fansat bëjnë copë Albana Osmanin (FOTO LAJM) Moderatorja shqiptare Albana Osmani ishte një nga personazhet e zgjedhur nga Kryeministri Edi Rama për të udhëtuar drejt
Arsim Sinani ka një pyetje për Bujar Osmanin Profesori universitar, Arsim Sinani përmes një status në rrjetin social Facebook, ka kritikuar politkat e BDI-së në lidh
Thaçi e përgëzon Osmanin për marrëveshjen me Greqinë Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, sot ka pritur në takim Zëvendëskryeministrin e Maqedonisë, Bujar Osman
Shpërthen Kimetja, flet për Albinin, Vjosa Osmanin, Halitin e shumë të tjerë Pas debatit mes Anton Qunit dhe Xhavit Halitit në lidhje me 8 milion markat e luftës, ku Haliti akuzohet nga Quni se ai
Politikani serb fton Vjosa Osmanin në Kuvend, çmendet Shesheli Kryetari i Komitetit për Integrim Evropian të Kuvendit të Serbisë, Nenad Çanak, ka ftuar në tubimin që do të organizojë
Arbana ka ditëlindjen, por Xhemi zgjedh ta urojë kështu (FOTO LAJM) Ato janë dy mikesha mjaft të ngushta dhe gjithmonë shihen në shoqërinë e njëra-tjetrës. Besoj se ju shkon në mendje
Deputetja Kadrijaj akuzon rëndë Vjosa Osmanin si manipuluese AAK vazhdon akuzat në drejtim të LDK-së së manipuloj me marrëveshjen për demarkacionin. Deputetja e AAK-së, Time Kadrija
Arbana Osmanin e ndihmon një person i veçantë, teksa gatuan (FOTO LAJM) Arbana Osmani është një ndër figurat më të dashura të ekranit shqiptar. Edhe pse është prej vitesh pjesë e televizion
Në një lidhje me Albana Osmanin? Albi akoma s'ka fshirë fotot me Klaudian Ndarja mes Klaudia Pepes dhe koreografit Albi Nako ka qenë një nga ngjarjet më të përfolura në shoëbizin shqiptar. S
Haxhiu ka një fjalë për Vjosa Osmanin Deputetja e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu, përmes një statusi në profilin e saj në Facebook, ka reaguar ndaj deputetes
Kush po e spiunon Arbana Osmanin? (FOTO LAJM) E dini kush e spiunon Arbana Osmanin? Moderatoren mjaft të dashur për publikun shqiptar e spiunon një mace.
"Kumanova", burg të përjetshëm edhe për Sulejman Osmanin Sulejman Osmani i akuzuar në rastin e Kumanovës u dënua sot me burg të përjetshëm. Gjykatësi i lëndës Goran Boshevsk