999 rezultate për

osmani

Osmani: Nuk na pengon takimi i Gruevskit me Zaevin Zëdhënësi i Bashkimit Demokratik për Integrim, Bujar Osmani, gjatë një interviste për të përjavshmen "Fokus", ka thënë s
Osmani: Deklarata e Ivanovit është shpifje Zëdhënësi i BDI-së Bujar Osmani, ka deklaruar se deklarata e Presidentit Ivanov për të përditshmen austriake "Viner Cajt
Albana Osmani emërohet ambasadore (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Albana Osmani, ka marrë një surprizë gjatë transmetimit të emisionit Top Show. Me iniciativën e
Osmani: Tërheqja e ministrave të BDI-së nuk e zgjidh problemin Zëdhënësi i BDI-së, Bujar Osmani, ka thënë se tërheqja e ministrave të BDI-së nga qeveria është veprim i dëmshëm, por ve
E njihni bashkëshortin e Arbana Osmanit? (FOTO LAJM) Ajo është një nga moderatoret më të mira, e cila e filloi karrierën e saj në Top Albania Radio. Sot është një nga person
FOTO EKSKLUZIVE/ Kur Fatmir Haklaj dhe Jaho Mulosmani bënin ligjin në Tropojë (FOTO LAJM) Kur janë mbushur 20 vite nga trazirat e përgjakshme të vitit 1997, në media po publikohen dossier në lidhje me ato ngjar
Osmani: Talat Xhaferi është kreu i ardhshëm i Kuvendit të Maqedonisë (FOTO LAJM) Zëdhënësi i BDI-së, Bujar Osmani, ka konfirmuar se Bashkimi Demokratik për Integrim do të kandidojë Talat Xhaferin për k
Rama i bën një dhuratë të veçantë prezantueses Albana Osmani (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e ekranit të Top Channel Albana Osmani, ka marr një dhuratë vërtet të veçantë gjatë ditës së sotme.
Nuk do ta besoni sa ka kushtuar ky fustan i Arbana Osmanit (FOTO LAJM) Arbana Osmani mungoi vitin e shkuar, dhe jo pak u kritikua zëvendësimi i Ledion Licos. Mirëpo këtë vit ajo është kthy
Osmani hedh poshtë spekulimet: Ahmeti, i pazëvendësueshëm! Bashkimi Demokratik për Integrime sot ka hedhur poshtë lajmet e disa medieve vendore, të cilat raportuan se Ali Ahmeti
Osmani: Ja e vërteta për letrën e BESËS Zëdhënësi i BDI-së, Bujar Osmani ka reaguar ashpër ndaj letrës që Lëvizja BESA i ka dërguar kryeminstrit Rama ku kërkohe
Arbana Osmanit nuk po duron, ja çfarë ka bërë këtë herë për...(FOTO LAJM) Prezantueses së famshme shqiptare, Arbana Osmani, duket se nuk po i durohet deri në startin e reality show-t të njohur “
Ja çfarë thotë Bujar Osmani për programin e ri të Zoran Zaevit Partia më e madhe shqiptare në Maqedoni nuk pajtohet me programin e ri qeverisës të LSDM-së, kur flitet mos zbatimin e g
LSDM-ja, e gatshme për të votuar gjenocidin serb ndaj shqiptarëve Zoran Zaev dhe LSDM-ja janë të gatshëm për të votuar gjenocidin ndaj shqiptarëve nga serbët, si një kërkesë e platformës
Osmani: Nuk tërhiqemi nga Platforma Shqiptare Zëdhënësi i BDI-së Bujar Osmani, gjatë një interviste për "TV24" ka thënë se me VMRO-në dhe LSDM-në kanë diskutuar për t
BDI vendosi: Do të jemi pjesë e qeverisë Ka përfunduar mbledhja e Kryesisë së BDI-së në Tetovë. Zëdhënësi i BDI-së, Bujar Osmani në dalje para mediave deklaro
Osmani: Ivanov e thelloi krizën edhe më shumë (VIDEO) Zëdhënësi i BDI-së, Bujar Osmani, ka reaguar pas vendimit të fundit të presidentit Ivanov që mos të ndajë mandatin për k
Zaev ka rënë dakord për dënime nëse institucionet nuk respektojnë gjuhën shqipe Zëdhënësi i BDI-së, Bujar Osmani, gjatë një emisioni në "Alsat-M", ka thënë se kreu i LSDM-së, Zoran Zaev, ka pranuar të
Osmani: Kemi dy rrugë për zyrtarizimin e gjuhës shqipe Po vazhdon ndërkohë mbledhja e Këshillit të përgjithshëm të BDI-së, ku po bidesohet nëse do të jetë pjesë e qeverisë apo
Osmani: Ligji për gjuhët është gjithëpërfshirës Zëdhënësi i BDI-së Bujar Osmani, i cili ka qenë i ftuar në "Rruga drejt…", ka theksuar se në këto 15 vite nuk u arrit nj
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.