999 rezultate për

osimhen

U dëmtua me Nigerinë, Napoli humb Osimhen për ndeshjen me Milanin Sulmuesi i Napolit, Victor Osimhen la fushën e lojës përpara kohe gjatë ndeshjes mes Nigerisë dhe Sierra Leones, pasi dë
Gattuso me fjalë të mëdha për blerjen më të shtrenjtë të Napolit Victor Osimhen u bë blerja më e shtrenjtë në historinë e Napolit me transferimin e tij te të kaltrit për 70 milionë euro
Ndeshja e parë e sezonit për Napolin, Hysaj titullar, Rrahmani në stol (FOTO LAJM) Skuadra e Napolit sot do të luaj ndeshjen e parë në këtë sezon të Series A kundër Parmës. Trajneri i Napolit, Gattuso
Napoli bën goditjen e madhe në sulm, merr talentin nigerian! Marrëveshja ishte arritur prej disa ditësh por tashmë ka ardhur edhe zyrtarizimi. Victor Osimhen është futbollisti më i
Plotësohet dëshira e Gattusos, Napoli bën blerjen më të shtrenjtë në histori Sulmuesi nigerian Victor Osimhen është blerja e parë e verës për skuadrën e Napolit dhe njëkohësisht më e shtrenjta në h
Barazohet rezultati në sfidën Lille-Chelsea (VIDEO) Skuadra franceze e Lille ka arritur të barazojë rezultatin përballë 'bluve të Londrës'. Sulmuesi Osimhen ka dërguar t