999 rezultate për

oshee

Vuri në rrezik qytetarët! Kjo është arsyeja pse u dëbua nga Shqipëria diplomati rus Pasditën e sotme Ministria e Punëve të Jashtme në Shqipëri dëboi diplomatin rus duke deklaruar se ai kishte shkelur rreg
OSHEE paralajmëron për ndërprerjen e energjisë në dy zonat e njohura në Tiranë OSHEE njofton se nesër do të ketë stakim të energjisë elektrike në dy zona të Tiranës. Sipas OSHEE, stakimi do të zgj
Moti i keq përfshin Shqipërinë, OSHEE zbulon dy qytetet pa energji elektrike "OSSH thekson se grupet e avarisë janë në terren dhe po punojnë për rikthimin e energjisë tek të gjithë abonentët." O
Babë e bir godasin punonjësit e OSHEE: Arrestohet 54 vjeçari, në kërkim i riu Një 54-vjeçar nga Vlora është arrestuar pasi së bashku me të birin, goditi punonjësit e OSHEE-së për shkak të detyrës.
Humb jetën nga Covid-19 në moshë të re punonjësi i OSHEE-së Një lajm i hidhur ka ardhur ndërkohë nga radhët e punonjësve të OSHEE-së, ku bëhet me dije se ka humbur jetën si pasojë
DETAJET/ 6 vrasje për 4 vite, nga eleminimi i drejtorit të OSHEE-së tek ekzekutimi i Anton Kelit Pasditen e sotme një vrasje ka ndodhur në Rreshen ku shtetasit Anton Kelit iu bë atentat teksa ecte në makinë duke humbu
"Shefja" në arrrati! Konfirmohet masa e sigurisë për zyrtarët e OSHEE, vodhën 132 mijë euro Ditën e sotme është marrë vendimi për 4 ish-zyrtarët e OSHEE të cilët akuzohen për korrupsion pasiv dhe abuzim me tender
Skandali me tenderat, dalin para GJKKO 3 zyrtarët e OSHEE-së Bëri jo pak bujë afera korruptive në zyrat e OSHEE e zbuluar nga SPAK. Ditën e sotme në GJKKO, ka nisur vlerësimi i m
Zyrtarët bënë namin me tenderat, OSHEE zbulon qëndrimin e saj në lidhje me skandalin Ditën e sotme GJKKO ka dhënë masën e arrestit me burg për shtetasit Albana Ferraj dhe Elis Bushati, ndërkohë që është dh
SKEMA/ Kush janë katër zyrtarët e OSHEE-së që mbushën xhepat plot falë tenderave GJKKO ka dhënë masën e arrestit me burg për shtetasit Albana Ferraj dhe Elis Bushati, ndërkohë që është dhënë masa e arr
Vodhën tendera?! Ç'ndodhi sot në zyrat e OSHEE Ish-drejtori i Prokurimeve në OSHEE Erlis Bushati është arrestuar ndërkohë që është shpallur në kërkim një tjetër zyrtar
Pranga në zyrën e Adrian Çelës: Arrestohet kreu i Prokurimeve, në kërkim shefja e kabinetit Drejtori i prokurimeve të OSHEE, Erlis Bushati është vënë në pranga shkruan abcnews.al. Në kërkim mësohet se është s
Gjobë sapo të dilni, si do të ekzekutohet për personat që s’kanë kontratë me OSHEE Duke filluar nga dita e nesërme futet në fuqi akti normativ, që sot u botua në Fletoren Zyrtare për vendosjen me detyrim
Gjirokastra që prej orës 4 pa drita, OSHEE lë pa përgjigje banorët Lagjia ish-SMT në qytetin e Gjirokastres vuan prej disa kohësh mungesën e energjisë elektrike. Ditën e sotme banorët
Tirana pa drita, OSHEE tregon ku qendron problemi Prej orësh, disa zona në kryeqytet ndodhen pa energji elektrike pasi një subjekt privat ka dëmtuar fiderin e tensionit t
"COVID-19 padrejtësisht i mori jetën kolegut tonë", dedikim prekës për humbjen e 28 vjeçarit Koronavirusi i ka marrë jetën një 28-vjeçari të quajtur Anton Çuni. Lajmin e bën me dije në Facebook, OSHEE e Shkodrë
OSHEE vatër infeksioni! Dy punonjëset rezultojnë pozitive me COVID-19 Pavarësisht masave të marra, dhe thirrjeve që qytetarët të mbajnë radhë dhe të kenë kujdes në vendet publike, infektimi
SKANDALI: 8 vjeçari rezulton debitor miliona lekë në OSHEE (VIDEO) Emisioni "Stop" mbrëmjen e sotme ka trajtuar problemin e një qytetari Dëfrim Ndreu, në Kamës i cili ka një problem me O
Fatmira Hajdari përjashtohet nga çështja për privatizimin e OSHEE-së Gjyqtarja Fatmira Hajdari nuk do të jetë pjesë e apelit në çështjen e privatizimit të OSHEE-së. Mwsohet se Gjykata e Ape
Vidhte energjinë për vete dhe vëllanë, kapet elektriçisti i OSHEE-së Një elektricist i OSHEE-së është vënë në pranga nga policia pasi ka bërë lidhje të paligjshme të energjisë në shtëpinë