999 rezultate për

osasunes

Messi shënon dhe ia dedikon golin Maradonës (VIDEO) Barcelona po fiton me rezultatin 4-0 ndaj Osasunës, e vlefshme për javën e 10-të në La Liga. Golin e katërt për skuad
Barcelona fiton me "poker" golash ndaj Osasunës, Messi shënon dhe ia dedikon Maradonës Barcelona ka fituar bindshëm ndaj Osasunas me rezultat 4-0 në kuadër të xhiros së 10-të të La Ligas. Mysafirët nisën
Skandal në Spanjë, 4 skuadra të La Liga rrezikojnë përjashtimin nga Europa Një skandal trukimesh pritet të godasë futbollin spanjoll. Nën akuzë janë tre skuadra të La Liga, me ish drejtorin sport
I mbuluar nga bora, shikoni si duket stadiumi i Osasunës (VIDEO) Osasuna skuadra që merr pjesë në Segunda Divizion në Ligën e dytë spanjolle, sot në orën 18:00 do të presë në shtëpi Gra
Martino: Osasuna finale para El Clasicos Vetëm 3 fitore në 6 javët e fundit, është ky rendimenti i Barcelonës në Primera Division, dhe me një ecuri të tillë kaq
Barazimi me Osasunën, Reali fajëson arbitrin Barazimi 2-2 ndaj Osasunës në stadiumin "El Sadar" në Pamplona nuk ka lënë një shijë të mirë te Reali i Madridit,duke b
Martino: Të lodhur, por dimë të përdorim trurin Gerardo "Tata" Martino ka kërkuar që skuadra e tij të tregohet e zgjuar në ndeshjen e sotme Osasunës, e vlefshme për Pri
Lionel Messi rikthehet në stërvitje Ylli argjentinas, Lionel Mesi është rikthyer në stërvitje dhe ky është një lajm i mirë për Herardo Martinon pasi Barcelo
Messi premton: I shënoj Realit E gjithë Europa i ka sytë te "El Clasico". Dy klubet më të mira në botë, Real Madrid dhe Barcelona, të cilat mbartin një
Benzema gol "alla" Van Basten (VIDEO) Goli i Karim Benzemas kunder Osasunës, në ndeshjen e fundit të madrilenëve në fushën e Osasunës këtë të shtunë, ndeshje
Trajneri i Osasunës: Mund ta mundim Barcelonën Trajneri i Osasunës, Hose Luis Mendilibar, është munduar ta motivojë skuadrën e tij para ndeshjes kundër Barcelonës. Ai
Barcelona e lodhur “i falet” këmbëve të Messit Barcelona nuk po kalon një periudhë të mirë, jo vetëm në rezultate, por edhe sa i përket problemeve fizike të lojtarëve.
Fitore e Deportivos, Espanyolit, Levantes dhe Osasunës Në javën e 13 të kampionatit spanjoll të futbollit Deportivo la Corunha ka fituar 3-0 kundër Malagas duke marrë kështu n