999 rezultate për

ormeni

Sizmiologu: Ja pse tërmeti i 26 nëntorit ishte më i frikshmi I ftuar në emisionin "Opinion", ku u diskutua historiku i fatkeqësive natyrore në Shqipëri, sizmiologu Rrapo Ormeni shpj
A do të ketë lëkundje të tjera pas tërmetit me magnitudë 3.7? Flet sizmiologu Një tërmet me magnitudë 3.7 goditi vendin këtë paradite, ndërsa epiqendra ishte 14 km larg nga Tirana. Lëkundjet ishi
Flet sizmiologu: Pasgoditjet e tërmetit po shuhen, deri tani janë regjistruar 400 të tilla Pas lajmit të rremë të mbrëmjes së të dielës, sizmologu Rrapo Ormeni ka qetësuar gjithë qytetarët shqiptarë duke thënë s
Sizmologu Ormeni pas njoftimeve të rreme për termet: I ftoj qytetaret të jene të qetë Sizmologu i njohur Rrapo Ormeni në një lidhje telefonike me "News 24" ka folur rreth një lajmi të shpërndarë në rrjetet
516 tërmete në tre ditë, specialisti shpjegon çfarë pritet të ndodhë Sizmologu Rrapo Ormeni ka sqaruar situatën më të fundit sizmike në vendin tonë. Ai theksoi se janë regjistruar gjith
Makthi ende s'ka mbaruar, eksperti i sizmiologjisë jep lajmin e keq Makthi nuk ka mbaruar. Pas tërmeteve të fuqishme të cilët shkundën Durrësin, Tiranën dhe disa qytete të tjera, sizmologë
Tërmet 5 ballësh në Korcë dhe Pogradec Lëkundje të forta tërmeti kanë vënë në panik banorët në zonën juglindore të vendit. Rreth orës 17:47 minuta lëkundje tër