999 rezultate për

orkestruar

Arrestimi i serbëve në veri është orkestruar nga Thaçi dhe Vuçiçi Aksioni i sotëm antikontrabandë në Kosovë është orkestruar nga presidenti i vendit, Hashim Thaçi, dhe homologu i tij ser
Duka mbron Panucci-n: Sulmi ndaj tij i orkestruar Në një intervistë të gjatë mbrëmjen e kaluar në emisionin “Zona Gol” në Supersport, Presidenti i FSHF, Armand Duka, ka f
LSDM: Ngjarja në Kuvend ishte e orkestruar mirë, sulmuesit e dinin kë do sulmonin Edmond Ademi nga Lidhja Social-demokrate e Maqedonisë, tha se dhuna në Kuvend ishte pjesë e një skenari të planifikuar d
Trump reagon ndaj akuzave për agresione seksuale: Sulme të orkestruara nga Clinton-ët Donald Trump, ka reaguar ndaj akuzave për ngacmime seksuale, duke i cilësuar mashtrime. “Këto akuza vicioze sipas të
Plehrat/ Rama: Zhurmë e orkestruar për përfitime politike Kryeministri Rama e ka cilësuar si zhurmë të orkestruar reagimet dhe protestën kundër miratimit të bërë mbrëmjen e djesh
Gjiknuri për padinë e KLSH: Akuza të orkestruara nga opozita Pas lajmit se Këshilli i Lartë i Shtetit kishte paditur penalisht në Prokurori ministrin e Energjisë dhe Energjitikës Da
Paloka: Dhuna e orkestruar nga Rama, Meta: Masa të ashpra kush dëmton fushatën Kreu i grupit kuvendor të PD, Edi Paloka, në fjalën që mbajti në nisje të seancës së sotme në Kuvend ka thenë se dhuna n
Komuna e Lipjanit dhe VV përplasen për tenderët e orkestruar Lëvizja “Vetëvendosje” këmbëngul se raporti i punës për vitin 2014 i paraqitur nga Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri
Shpërdorimi i fondeve, PS padi ndaj kryetares së kQZ Partia Socialiste po përgatit padinë penale ndaj kryetares së Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Lefterije Lleshi dhe adm
Seanca e Kuvendit, shfaqje vulgare e orkestruar nga Berisha “Parlamenti ishte një shfaqje e orkestruar nga Berisha. Një shfaqje jashtëzakonisht shqetësuese për gjendjen mendore të
KFOR dhe UNMIK: Sulmet ne Mitrovice te orkestruara nga Beogradi Sulmet që ndodhën ndaj UNMIK-ut dhe NATOs në Mitrovicën e veriut, ishin të orkestruara nga Beog