999 rezultate për

oriola

"Vend i mrekullueshëm për relaks dhe dashuri", Oriola dhe Grezda zbukurojnë rrjetin Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë një nga çiftet më të përfolur së fundmi. U tha se dyshja i kishte dhënë fund marrëdh
"Vend i mrekullueshëm për relaks dhe dashuri", Oriola dhe Grezda zbukurojnë rrjetin Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë një nga çiftet më të përfolur së fundmi. U tha se dyshja i kishte dhënë fund marrëdh
Më të dashuruar se kurrë, Oriola publikon momentet intime me Grezdën (FOTO LAJM) Pasi hoqën njëri tjetrin nga Instagrami dhe rrjetit nuk mund t'i shpëtonte ky detaj, Eros Grezda la një koment në fotot
Në pushime me Grezdën, Oriola i tregon "botës" unazën e fejesës (FOTO LAJM) Pasi hoqën njëri tjetrin nga Instagrami dhe rrjetit nuk mund t'i shpëtonte ky detaj, Eros Grezda la një koment në fotot
Zbulohet arsyeja që krisi marrëdhënien mes Oriola Marashit dhe Eros Grezdës! Vetëm pak ditë më parë bëri xhiron e rrjetit lajmi se modelja seksi Oriola Marashi i kishte dhënë fund lidhjes me futbol
Si asnjëherë, Drini Zeqo i magjepsur nga fotot joshëse të Oriola Marashit (FOTO LAJM) Fotot më të fundit të Oriola Marashit po trazojnë rrjetin. E veshur në bikini të zëza dhe super seksi, modelja ka mar
Jo vetëm që s'janë ndarë, por Erosi sapo u "çmend" pas fotove të nxehta të Oriolës (FOTO LAJM) Pak ditë më parë u aludua për ndarjen e Oriolës me Eros Grezden. Modelja dhe futbollisti nuk shiheshin prejkohësh bas
Oriola pozon super joshëse në bikini, por Tayna e tepron me komentin (FOTO LAJM) Teksa po flitet për një ndarje të mundshme me futbollistin Eros Grezda, Oriola po i "vë flakën" rrjeti me fotot e saj su
Ngatërruan rrjetin, Oriola dhe Eros Grezda i japin fund lidhjes? (FOTO LAJM) Lidhja e modele Oriola Marashit dhe futbollistit Eros Grezda bëri që dyshja të ishin për një kohë të gjatë tema kryesore
"U bë deti kos", Oriola Marashi tërbon rrjetin me bikini minimaliste (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Oriola Marashi, nuk di të ndalet dhe nuk njeh limite me postimin e fotove provokuese në rrjetet social
Oriola e "teproi", fotot e modeles me bikini janë të papërballueshme (FOTO LAJM) Oriola Marashai i ka vënë flakën rrjetet teksa postoi foto të nxehta nga plazhi. Modelja joshëse pozoi e veshur me bi
Poza nga plazhi, Oriola ndez edhe njëherë rrjetin (FOTO LAJM) Oriola Marashi është padyshim një ndër modelet më të komentuara shqiptare, jo vetëm për pamjen e saj por gjithashtu dhe
Plasën çokollatat! Pasi i vuri flakën rrjetit, Grezda e Oriola e thonë troç (FOTO LAJM) Plasën çokollatat edhe këtej! Këto kohë, modelja Oriola Marashi dhe futbollisti, Eros Grezda janë çifti më i ri dhe
Eros Grezda dhe Oriola Marashi janë fejuar? (FOTO LAJM) Rreth një muaj më parë mediat shkruajtën se Eros Grezda dhe Oriola Marashi kanë zyrtarizuar marrëdhënien e tyre pasi fam
Për herë të parë, Oriola Marashi publikon foton intime me Eros Grezdën (FOTO LAJM) Pas konfirmimit të lidhjes së tyre, tashmë modelja Oriola Marshi dhe futbollisti Eros Grezda janë të lirë të shijojnë da
Nuk do t'a njihni! Vajza që shikoni në videoklip është Oriola Marashi para disa vitesh (VIDEO) Oriola Marashi është padyshim një ndër vajzat më simpatike në Shqipëri dhe me një karrierë të lakmueshme në modeling.
Më në fund e pranuan, Oriola dhe Grezda drejt fejesës? Eros Grezda dhe Oriola Marashi janë zyrtarisht çifti më i ri i shoëbizz-it shqiptar, ndërkohë që po përgatiten për cerem
Nuk është më kryeministër, por Oriola tregon hapur simpatinë e saj për Albin Kurtin (FOTO LAJM) Kuvendi i Kosovës votoi me 61 vota pro kryeministrin e ri Abdullah Hoti duke larguar kështu qeverinë Kurti. Shumë per
Oriola "kërcënon" ata që nuk marrin pjesë në marshim: Do ta shohim sa do të ngriheni (FOTO LAJM) Më 4 qershor, ora 16:00 do të mbahet një marshim paqësor te “Nënë Tereza”, në shenjë proteste për të gjitha ato vajza të
Dikush po keqpërdor emrin e saj, Oriola Marashi bën thirrje publike (FOTO LAJM) Modelja Oriola Marashi është një ndër femrat më të ndjekura në Instagram, e cila deri tani numëron 413 mijë ndjekës në l