999 rezultate për

origjinale

Sara Hoxha ka ndryshuar diçka në fytyrën e saj dhe vendosi të rrëfehet publikisht (FOTO LAJM) Vetëm pak orë më parë, Sara Hoxha ndau me ndjekësit në Instagram një foto të sajën, e cila duhet thene që tërhoqi goxha
Dua Lipa origjinale, këngëtarja bën ndryshimin në look dhe surprizoi të gjithë (FOTO LAJM) Pasi luajti mirë e mirë me çdo ngjyrë në flokët e saj, duket se Dua Lipa u lodh nga kjo “lojë”. Megjithëse të gjithë
Shisnin çanta joorigjinale, ish-stafi i markës luksoze Hermes në gjyq Një pjesë e ish-stafit të markës luksoze Hermès ka dalë në gjyq, pasi akuzohet për shitje të çantave joorigjinale, përfs
Si të dalloni syzet e diellit origjinale nga ato imitim Është koha ideale për të bërë zgjedhjen e duhur të syzeve të diellit, ndaj mos gaboni në zgjedhjen e tyre. Nuk po flasim
Si të dalloni syzet e diellit origjinale nga ato imitim Është koha ideale për të bërë zgjedhjen e duhur të syzeve të diellit, ndaj mos gaboni në zgjedhjen e tyre. Nuk po flasim
Nuk është më Barack Obama, Veliaj ka një "idhull" të ri për të kopjuar (VIDEO) Kryebashkiaku Erion Veliaj është një ndër politikanët më të akuzuar për kopje të politikanëve të tjerë. Të gjithë e k
"100% origjinale", si duket Emina Cunmulaj me bikini në dimër dhe pa filtra (FOTO LAJM) Emina Cunmulaj është nënë e dy fëmijëve dhe sërish ka një trup të hatashëm. Modelja shqiptare ndodhet aktualisht me p
Nuk ka më veshje të shtrenjta, nga sot Mbretëresha Elizabeth do të vishet me materiale jo origjinale Familja mbretërore prej dekadash ka veshur veshje të shtrenjta, të krijuara nga lëkurat e kafshëve. Ndonëse veshjet e
VOA: Dokumentet e PD janë origjinale Kandidati socialist Valdrin Pjetri duket se nuk do ta gëzojë karrigen e kryetarit të Bashkisë së Shkodrës, ku ai nuk ësh
Ky shqiptar gjen një mënyrë origjinale për shpërndarjen e drogës në Tiranë Një 36-vjeçar është arrestuar mbrëmjen e sotme pasi shpërndante në doza të vogla heroinë e kokainë në kryeqytet. Në p
Skandali me Unazën e Re, kush e noterizoi dokumentin e kompanisë Ka tre ditë që Prokuroria ka nisur hetimet për veprat penale të shpërndorimit të detyrës dhe shkeljes së barazisë në ten
Panairi i Librit 2018, “Ciklopi” merr çmimin për krijimtarinë origjinale më të mirë Panairi i Librit 2018 ka vlerësuar dhe këtë vit veprat më të rëndësime që u prezantuan para publikut. Shkrimtari Kim
Elvana Gjata reagon në mënyrë krejt origjinale pas vrasjes në Bllok (VIDEO) Kanë kaluar disa ditë nga ngjarja që tronditi kryeqytetin, ku mbeti i vrarë një person dhe u plagosën dy të tjerë, ndërs
Daci bëhet romantik, thotë se në mal u erdhi ideja që Presheva t'i bashkohet Kosovës Kreu i Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës, Nexhat Daci, para mediave ka thënë se ideja e korrigjimit të kufijv
Ku ndryshojnë xhinset origjinale nga ato të lirat Në një pjesë të dokumentarit të bërë në Turqi, del se i njëjti material përdoret për të dyja llojet e xhinseve. Në bo
Shenjat që do t'ju ndihmojnë të dalloni produktet origjinale (FOTO LAJM) Ndërsa markat e mëdha janë në luftë me kopjet e paligjshme, konsumatorët ende nuk mund t'i rezistojnë tundimit për të bl
Ja si mund të blini pasaportë britanike (FOTO LAJM) Një investigim i Daily Mail ka zbuluar se nga një faqe e facebook janë shitur pasaporta false britanike për tre vjet re
Ami pa filtra dhe make-up, shikoni si duket me pamjen e saj origjinale (FOTO LAJM) Ami është një nga personazhet më të dashura të ekranit shqiptar dhe një nga femrat më të bukura. Por ajo na ka tregu
Moda, një gardërobë me lule Pranvera është stina e luleve dhe nuk përjashtohet as gardëroba. Veshjet me lule janë femërore, dhe kombinohen mjaft mir
Dokumentari i Elvanës si i Beyonce-s! Për pak menduam se pamë diçka origjinale Dhe pas netësh të tëra që projektonte ide në kokën e saj, takimesh e konsultash me më të mirët e industrisë, Elvana Gjat