E FUNDIT/ Formacionet zyrtare, Parma-Inter
999 rezultate për

oriela

Eno Popi largohet përfundimisht nga Wake Up Eno Popi ka konfirmuar largimin nga emisioni i mëngjesit ‘Wake up’, të cilin e drejtonte prej 10 vitesh, Me anë të nj
Oriela braktis Enon dhe Islin, vjen me një emision të ri Ajo tashmë prej kohësh prezatonte në emisionin “Wake Up” bashkë me Eno Popin dhe Isli Islamin. Ama eksperienca e saj
Ish-zëdhënësja e PD-së, prezantuesja më e re e "Wake Up" Vetëm pak ditë më parë u fol se do të kishte ndryshime në formatin e ‘Wake Up’, emisionit të mëngjesit në Top Channel p
Albana Osmani i bashkohet PD? Mos vallë kemi surpriza te reja nga ana e Partisë Demokratike? Ne ende nuk kemi marrë një përgjigje, por ama shumë pikëp
Ikën Laura Vorpsi, zëdhënësja e re Oriela Nebiaj Pas lajmit se Laura Vorpsi do të linte PD, mësojmë se zëdhënësja e re në këtë parti do të jetë Oriela Nebiaj, e cila vje