999 rezultate për

oriana

Dybala në "errësirë", Oriana "ndriçon" në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Paulo Dybala nuk po kalon një moment pozitiv tek Juventusi. Pas një vere të nxehtë merkatoje, sulmuesi argjentinas që
Floriana Garo në pritje të fëmijës së dytë Ish-moderatorja e famshme shqiptare Floriana Garo është shtatzënë. Ajo pritet sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë në
Më në fund foto me barkun e rrumbullakosur, Floriana Garo zbulon gjininë e bebit (FOTO LAJM) Vetëm pak muaj më parë, ish-moderatorja e njohur shqiptare Floriana Garo zbuloi publikisht se ishte në pritje të fëmijës
Nënë për herë të dytë, Floriana Garo me bikini ndan foto me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Floriana Garo së fundmi ka qenë një ndër femrat më të komentuara në showbizin shqiptar. Fejesa e saj me avokatin dhe më
Floriana Garo shkëlqen gjatë shtatzanisë, si duket moderatorja (FOTO LAJM) Moderatorja Floriana Garo është në pritje të ëmbël të bebushit të saj të dytë. Bukuroshja shqiptare dha lajmin e buku
Zhduket në një liqen në Itali futbollistja shqiptare e Zvicrës, Floriana Ismaili Futbollistja Floriana Ismaili, pjesëtare e Kombëtares Zvicerane të Futbollit nga e shtuna konsiderohet e humbur në Liqen
Oriana Sabatini tërbon ndjekësit, shfaqet mjaft joshëse (FOTO LAJM) E nëse Dybala nuk po kalon një moment të mirë me Juventusin duke shënuar vetëm 3 gola këtë sezon në Serinë A, e dashura
Tjetër sukses për Loriana Kuka, siguron medalje në Grand Prix Xhudistja kosovare, Loriana Kuka, ka siguruar një vend në finalen e garës Grand Prix në Tel Aviv të Izraelit, në kategor
Rivaliteti Inter-Juventus transferohet jashtë fushës, Oriana sfidon Wanda-n (FOTO LAJM) Rivaliteti Inter-Juventus nuk është vetëm në fushën e lojës, por edhe në mediat online dhe rrjetet sociale. Wanda, ba
E dashura e Dybalës "ndez"para kohe derbin e Italisë (FOTO LAJM) Oriana Sabatini çmend Instagramin duke i lënë me gojë hapur të gjithë fansat e saj. E dashura e sulmuesit të Juventusit,
Merr fund pritja, Floriana Garo do të martohet Do të dihet të presim edhe ca, por të paktën tashmë gjërat janë të sigurta: Vitin e ardhshëm do të kemi një tjetër dasmë
“Nuk kam ngrënë fare darkë”, Floriana tregon sakrificat pas shtatzanisë Aplikacioni më i ri në Instagram, përmes së cilit mund të bësh pyetje, ka bërë që shumë nga personazhet e njohur t’u për
"Nuk është fushë me lule", Floriana tregon se do kthehet nga Zvicra në Shqipëri Floriana Garo la Shqipërinë, teksa u bë nënë vetëm pak kohë më parë. Nga jeta në Zvicër, ajo publikon vetëm castet e
Pas lindjes Floriana Garo shfaqet më elegante se kurrë (FOTO LAJM) Më pak se dy muaj dhe Floriana nuk ka asnjë kilogram të mbetur nga lindja. Një nga vajzat më të bukura shqiptare ësh
Floriana Garo zbulon planet për dasmën Moderatorja Floriana Garo është bërë nënë për herë të parë para pak muajsh. Jeta e saj kohët e fundit ka qenë e mbushur
A do rikthehet në ekran Floriana Garo? Prezantuesja e njohur Floriana Garo është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjell në jetë një vajzë, duke bërë edhe
Surprizon Floriana Garo: “Do të rikthehem në ekran!” Prezantuesja e njohur Floriana Garo është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjell në jetë një vajzë, duke bërë edhe
Floriana Garo prezanton për herë të parë vajzën (FOTO LAJM) Floriana Garo ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë, ne një spital në Gjenevë të Zvicrës. Ish Miss Shqipëria 2012
Vetëm një muaj pas lindjes së vajzës, shikoni si duket Floriana Garo (FOTO LAJM) Ajo është bërë nënë përpara një muaji, por duket më në formë se kurrë. Fjalën e kemi për Floriana Garon, e cila prej
Floriana Garo shfaqet një muaj pas lindjes, si duket moderatorja Kanë kaluar disa jave që kur moderatorja e njohur Floriana Garo solli në jetë vajzën e saj. Adian. Floriana Garo ësht