999 rezultate për

orgjive

“Mes orgjive e drogës, sheikët shpenzojnë 65 mijë £ për një vajzë” Një rrëfim tronditës është bërë nga një i ri, që punonte si ndërmjetës i vajzave që shkonin me sheikët arabë. Për “The S
Vdekje misterioze e modeles që merrte pjesë rregullisht në orgjitë e Berluskonit Autoritetet italiane njoftuan se po e trajtojnë si vrasje rastin e vdekjes së modeles marokene Imane Fadil, e cila ishte
"Betejë për videot e orgjive të Ramës dhe ministrave" çfarë po fsheh Balili Ish-kryeministri Sali Berisha ditën e sotme ishte ai që dha ljamin për vetëdorëzimin e Klemend Balilit në polici, ku më
Përdhunoi 13 vjeçaren, kush është i sëmuri mendor dhe foleja e tij e orgjive Bëri bujë sott rasti i vajzës 13 vjecare e cila dyshohet se u përdhunua nga Aliosha Emini, 49 vjeç. Por ky person ndr
Aksion në ishullin e "orgjive", në pranga 4 shqiptarë që bënin namin me kokainë Policia greke ka kryer një aksion anti-drogë në ishullin e mirënjohur të Mikonos, i cili ndryshe njihet edhe si vendi i
Pas vrasjes së ushtarit, sulmohen xhamitë Anglezët e ekstremit të djathtë, kryesisht anëtarë të grupit të Ligës Angleze të Mbrojtjes (EDL), kanë kryer sulme të sh