999 rezultate për

orgesa

Shtatzanë në moshën 40-vjeçare, këngëtarja shqiptare tregon planet Orgesa Zaimin tashmë është nënë e dy fëmijëve, edhe pse duket si një adoleshente. E pyetur nga Rudina nëse ka në plan
Këngëtarja shqiptare që e pranoi hapur: Bleva fustanin e fejesës te gabi Këngëtarja e dashur e skenës shqiptare, Orgesa Zaimi ka qenë e ftuar pak kohë më parë në emisionin “Pasditja ime” në “RT
Habit këngëtarja shqiptare: Fustanin e fejesës e kam blerë tek ''Gabi'' Vetëm pak ditë më parë ajo dhe bashkëshorti i saj festuan 11-vjetorin e dashurisë së tyre. Një familje e lumtur që është
Këngëtarja shqiptare habit me deklaratën: Bleva fustanin e fejesës te gabi Këngëtarja e dashur e skenës shqiptare, Orgesa Zaimi ka qenë sot e ftuara e radhës e emisionit “Pasditja ime” në “RTSH1-
''Dikur më shkruante dhe uronte'’. Po sot? Flet Orgesa për Encën Lojërat e programit “Një kat më lart” janë gjithmonë një moment shumë argëtues me të ftuarit por shpesh edhe burim lajme
Këngëtarja shqiptare mesazh ironik kolegeve: Ja toleroj Pink, por jo juve Rrjetet sociale nuk janë aq “lemonadë” sa duken sepse tashmë zënë një vend të rëndësishëm në jetën e gjithëkujt ndaj duh
Zgjidhen finalistët e Festivalit të 56 të RTSH Nata e dytë e Festivalit të 56 të Këngës në RTSH është çelur mbrëmjen e kaluar nga Orgesa Zaimi dhe është mbyllur me gru
Orgesa Zaimi në pritje të një djali (FOTO LAJM) Orgesa Zaimi nuk nguron që të ndajë me miqtë e saj eksperiencën e mëmësisë, ndërsa ajo është 6 muajshe shtatzënë. Kësaj
Orgesa Zaimi bëhet nuse (FOTO LAJM) Këngëtarja Orgesa Zaimi është veshur si nuse për gati 2 orë, sa për të realizuar një set fotosh. Me mjaft humor ajo ka p
Orgesa Zaimi bëhet nënë për Bajram Këngëtarja Orgesa Zaimi ditën e Kurban Bajarmit ka sjellë në jetë vajzën e saj duke gëzuar familjarët. Këngëtarja ka sje