999 rezultate për

organizuar

GJKKO kërkesë Gjonajt: Rishikoni aktin normativ të OFL-së Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar i ka kërkuar ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj që të
Ceferin entuziast: Europiani i verës së ardhshme do jetë një shfaqje spektakolare Kampionati Europian 2020 u shty për një vit më vonë, për shkak të pandemisë Covid-19, megjithatë ditët e fundit kanë fil
Reja: Kazakistanin do ta sulmojmë nga krahët Edoardo Reja, trajneri i Shqipërisë në konferencën për shtyp para mediave për ndeshjen ndaj Kazakistanit, theksoi se edh
Kurti takon komisionerin Varhelyi: Kosova nuk dëshiron alternativë tjetër përveç BE Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka pritur sot në një takim Komisionerin e Bashkimit Evropian për Fqinjësi
A do të kthehen vizat për të hyrë në BE? Rama sqaron sistemin ETIAS Kryeministri Edi Rama nw daljen e sotme ka folur për sistemin ETIAS që parashikon se nga viti 2023 do të hyjë në fuqi dh
Si u arrestua "truri", shqiptari që shpërndante drogën e të pasurve në Mykonos Pas një operacioni të madh të organizuar nga policia greke në Mykonos, përfundoi në pranga edhe një 37 vjeçar i konsider
"Me pizhama e pa grim për ditëlindje", Luana merr surprizën mahnitëse në mesnatë (FOTO LAJM) 2 shtatori tashmë është një datë jo e zakonshme për ndjekësit e Luana Vjollcës. Moderatorja feston ditëlindjen dhe si
Shqiptarët nuk pyesin për COVID-19, dasmë në oborr të shtëpisë Duket se as COVID-19 nuk i ndalon shqiptarët nga organizimi i dasmave. Polica ka gjobitur me 1 milion lekë gjobë shte
PD-Gjiknurit: Prova që Rama vazhdon të bashkëpunojë me krimin e organizuar Ditën e sotme, përfaqësuesi i mazhorancës në Këshillin Politik, Damian Gjiknuri ka bërë një reagim për hapjen e listave
"Tentakulat e krimit të organizuar", çfarë zbulon raporti për vendin tonë Një raport i fundit i Nismës Globale Kundër Krimit të Organizuar Ndërkombëtar, arrin në përfundimin se grupet kriminale
Kapet shqiptari në Britani, gjendet shuma e "çmendur" e parave brenda çantave të tij Një 27 vjeçar shqiptar u arrestua nga policia britanike, nën akuzat për pastrim parash dhe trafik droge. Mediat brita
Pati kontakt me Djokovic, infektohet me koronavirus edhe ylli i NBA Ylli i Denver Nuggets dhe All-Star i NBA, Nikola Jokic, ka rezultuar pozitiv në testin për virusin Covid-19 dhe tani ësh
Dervishi: Nga rrjeta e SPAK pritet së paku NJË peshk(aqen)! Nga Lutfi Dervishi SPAK është Prokuroria kundër korrupsionit dhe krimit të organizuar dhe nga ajo pritet të kapë pesh
Me thirrjen Albin Kurti, Albin Kurti, fillon shpërndarja e pjesëmarrësve në protestën e organizuar nga VV (VIDEO) Fillon shpërndarja e pjesëmarrësve në test-protestën e organizuar nga VV. Tashmë vetëm se kanë filluar të shpërndah
COVID-19/ Nën masa të rrepta, Greqia i hap plazhet nga e shtuna Dhe pse gjatë pandemisë, Greqia ka vendosur hapjen e 515 plazheve të organizuara të vendit nga e shtuna, 16 maj. Plaz
Lala: Ekzekutimi i dy vëllezërve në Durrës, si rrjeta e merimangave Gazetarja Klodiana Lala bëri një deklaratë të fortë në emisionin “Real Story”, nëNews24, teksa foli për vrasjet e ndodhu
Adriatik Llalla merret i pandehur, SPAK dërgon dosjen "e nxehtë" në gjykatë Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar Tiranë ka përfunduar hetimet paraprake për proçedimin
Gazmend Bardhi publikon videon: SPAK nxjerr zbuluar propagandën e Edi Ramës (VIDEO) Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi ka publikuar një video në rrjetin social Facebook ku den
Seanca e organizuar për Epopenë e UÇK-së, Thaçi nuk shkon Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi edhe pse kishte marrë ftesë, sot nuk ka shkuar në seancën solemne të organizuar për 2
Basha organizon ndeshje futbolli, në bluzet e lojtarëve shkruhet "Rama ik" Kreu i Partisë demokratike, Lulzim Basha ka marrë pjesë sot si tifoz në një ndeshje futbolli mes degës nr 5 dhe asaj 7 t