999 rezultate për

organizimet

Rastet në rritje, ndalohen dasmat, ceremonitë mortore dhe takimet elektorale Komiteti Teknik i Ekspertëve ka njoftuar përmes një deklarate për mediat se nga sot ndalon takimet elektorale, dasmat, f
Maqedoni, ndalohen organizimet fetare në shkolla Ministria e Arsimit dhe Shkencës do të kërkojë nga Inspektorati Shtetëror i Arsimit që të hetojë dyshimet për përfshirje
Vatikani nuk e njeh Kosovën, por shqiptarët e Kosovës e duan Papën (FOTO LAJM) Shteti më i vogël në botë për nga siperfaqja, Vatikani nuk e njeh pavarësinë e Kosovës. Mirëpo, sot në sheshin "Nënë