999 rezultate për

organizim

Rastet në rritje, ndalohen dasmat, ceremonitë mortore dhe takimet elektorale Komiteti Teknik i Ekspertëve ka njoftuar përmes një deklarate për mediat se nga sot ndalon takimet elektorale, dasmat, f
Spanja dhe Portugalia bashkë për organizimin e Botërorit Spanja dhe Portugalia kanë nënshkruar një marrëveshje për të organizuar së bashku Kupën e Botës 2030. Federatat e dy
Rama mbledh në seli drejtuesit politikë në qarqe Pasditen e sotme kryeministri Edi Rama ka mbledhur në selinë e Partisë Socialiste drejtuesit politikë në qarqe. Mësoh
Protestuan për mbylljen e clubeve të natës, procedohen 12 persona Policia e Tiranës ka proceduar penalisht 12 shtetas, persona të identifikuar si organizatorë, për veprat penale “Organiz
Madridi futet në garë për organizimin e finales së Champions me tifozë Pasi tashmë janë zyrtarizuar shumë prej datave të rifillimeve të kampionateve në Europë, por me urdhrin se pas datës 3 g
Brazili tërhiqet nga organizimi i "Kupës së Botës" Konfederata Braziliane e Futbollit ka vendosur të hënën të tërheqë kandidaturën e saj për të organizuar Kupën e Botës pë
Ishte planifikuar në Stamboll, finalja e Champions luhet në Lisbonë Kryeqyteti i Portugalisë, Lisbona, pritet të jetë qyteti që do të fitojë të drejtën për organizimin e finales së kompeti
Pritet marrëveshja e madhe! Këshilli Politik mblidhet në orën 19:30 Mbrëmjen e sotme pritet të ketë zhvillime të rëndësishme përsa i përket miratimit të reformës zgjedhore. Sipas njofti
Ky vend pi urinën e lopëve për të shpëtuar nga koronavirusi (VIDEO) Qindra njerëz të popullit indianë kanë pirë urinën e lopëvëe pasi që sipas tyre ajo do t’i shpëtoj nga koronavirusi.
Franca ndalon organizimin e ngjarjeve me mbi 5.000 pjesëmarrës Franca ka ndaluar organizimin e të gjitha ngjarjeve me pjesëmarrjen e më shumë se 5 000 personave. Masa është marrë p
Rita Ora përlotet në koncertin që organizoi familja e DJ-it të ndjerë Avicii (VIDEO) Rita Ora ka falënderuar familjen e Aviciit për organizimin e një koncerti me qëllim ndërgjegjësimin për shëndetin mendor
Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Bleros dhe Afronës (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshmebrëmshme Blero dhe Afrona Dika, e kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre, duke organizuar një dasëm, n
Shqipëria pëson "poker", Franca turpërohet me organizimin (VIDEO) Franca ka fituar me rezultatin e thellë 4-1 ndaj Shqipërisë, duke marrë vendin e parë në grupin H, me 12 pikë, po aq sa
U shkarkua në Asamblenë e sotme, reagon Blerina Gjylameti Deputetja Blerina Gjylameti ka reaguar pasi u shkarkua sot në Asamble nga drejtimi i Qarkut të Tiranës dhe u emërua si S
Arrestimi i Platini, mund të ndryshojë vendi për organizimin e Kampionatit Botëror 2022 Arrestimi i ish-presidentit të UEFA-s, Michel Platini mund të sjellë zhvendosjen e vendit ku do të zhvillohet Kampionati
Spinaqi dhe banania, kombinimi perfekt për organizimin Spinaqi dhe bananet janë një kombinim që ofron vlera të shumëfishta për organizmin, pasi përmbajnë disa ushqyes që përth
Haradinaj: Faleminderit Kosovë Kryeministri Ramush Haradinaj me anë të një postimi në llogarinë e tij në Facebook ka falënderuar të gjithë ata që kanë
Provokon Rama: PD s'mundet t'i djegë mandatet Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka mbledhur grupin parlamentar të Partisë Socialistë paralelishte me mbledhje e PD-s
Dy vende nga Europa duan organizimin e Kupës së Botës 2030 Kampionati Botëror mund të rikthehet në Europë. Pas katarit që do organizojë Kupën e Botës në vitin 2026, i cili do z
Procedohen 6 persona për organizim të lojërave të fatit Policia e Tiranës ka njoftuar se ka vënë në pranga 6 persona të cilët ushtronin aktivitetin e kundraligjshëm të lojërave