999 rezultate për

organ

"Pse e pranove në shtëpi, djalin tënd dhe nusen e tij, vajzën e armikut", publikohet dokumenti arkivor Publikohet një dokument arkivor i nxjerrë nga fondi i ish-Komitetit Qëndror të PPSH-së, që i përket vitit 1982 dhe bën f
Kapet shqiptari në Britani, gjendet shuma e "çmendur" e parave brenda çantave të tij Një 27 vjeçar shqiptar u arrestua nga policia britanike, nën akuzat për pastrim parash dhe trafik droge. Mediat brita
I organizuan ditëlindjen surprizë, Adrola Dushi ndan pamjet nga festa e "çmendur" (FOTO LAJM) Me momentet më të bukura nga ditëlindja, Adrola Dushi ka vendosur t’i dedikojë disa fjalë shoqes së saj të ngushtë, Kris
Ushqimet për të cilat ka nevojë organizmi gjatë stinës së verës Vera ka trokitur, por ne nuk ndihemi gati e për të qenë më të qartë, trupat tanë nuk janë ende gati ! Ka patur një
UEFA është plotësisht e përkushtuar që të organizojë finalen e Championsit në Lisbonë UEFA ka thënë të martën se është plotësisht e përkushtuar që të organizoi pjesën finale të Ligës së Kampionëve në Lisbon
1 thelb hudhër esëll bën mrekulli për organizmin Ideja e të ngrënit hudhra mund të mos ju entuziasmojë aspak, sidomos kur sillni ndërmend aromën e tyre karakteristike. P
Policia i tërhoqi zvarrë në protestë, nis hetim për 17 organizatorët Policia e Tiranës shpërndau dy tubime të paligjshme të zhvilluara ditën e djeshme në rrugën “Abdi Toptani dhe në bulevar
"Kujtojani Serbisë vrasjet dhe shkatërrimet", Organizata e Veteranëve thirrje liderëve politikë Jemi në prag të takimit që liderët e partive politikë në Kosovë dhe Serbi do të bëjnë në SHBA për dialogun mes tyre.
Pati kontakt me Djokovic, infektohet me koronavirus edhe ylli i NBA Ylli i Denver Nuggets dhe All-Star i NBA, Nikola Jokic, ka rezultuar pozitiv në testin për virusin Covid-19 dhe tani ësh
Dervishi: Nga rrjeta e SPAK pritet së paku NJË peshk(aqen)! Nga Lutfi Dervishi SPAK është Prokuroria kundër korrupsionit dhe krimit të organizuar dhe nga ajo pritet të kapë pesh
Mjaft e shkatërruat organizmin, receta me hudhra është e vetmja që shfryn barkun e varur Pesha e tepërt tek çdo organizëm shoqërohet me shtimin e sasisë së yndyrës apo dhjamit, sidomos në pjesën e barkut apo z
Mos e shkatërruat organizmin me lëngje, receta me hudhra është e vetmja që shfryn barkun Pesha e tepërt tek çdo organizëm shoqërohet me shtimin e sasisë së yndyrës apo dhjamit, sidomos në pjesën e barkut apo z
Ish-kreu i SHISH flet për legalizimin e kanabisit në Shqipëri: Duhen rregulla të forta "Varet si organizohet. Nëse shteti merr përsipër ta bëjë këtë gjë, sepse propozimi ka ardhur nga qeveria nuk ka ardhur n
Gjobiten me 50 milion lekë organizatorët e protestës kundër konsullit grek në Gjirokastër Ditën e sotme banorë të Gjorokastrës u ngriten në sheshin “Çerçiz Topulli” dhe kërkuan largimin e konsullit grek, Lambro
Protesta për transportin dhe arsimin, arrestohen 11 persona në Tiranë Policia e Tiranës arrestoi 11 persona të identifikuar si organizatorë në tubimet e sotme para Ministrisë së Infrastruktu
Rikthehet Formula 1, njihuni me ndryshimet e garës Masat shtrënguese për të mos përhapur virusin e ri kanë detyruar organizatorët që të shmangin praninë e publikut rreth p
Messi apo Ronaldo? Alex Morgan zgjedh më të mirin në botë Superyllja e SHBA-së, 31 vjeç, ishte në kopertinën e FIFA 16 së bashku me Messin në Amerikë. Ashtu si shumë futbollis
Nuk e hani një vakt të ushqimit, ja çfarë ndodh me organizmin tuaj Na ndodh të gjithëve që për shkak të angazhimeve të ndryshme të mos kemi kohë për të ngrënë një vakt apo të harrojmë për
Madridi futet në garë për organizimin e finales së Champions me tifozë Pasi tashmë janë zyrtarizuar shumë prej datave të rifillimeve të kampionateve në Europë, por me urdhrin se pas datës 3 g
Organizoi festë, studentja i ngjit koronavirusin të gjithë miqve Disa persona kanë rezultuar të infektuar me koronavirus pasi morën pjesë në një festë në Selanik, sipas raportit të fund