999 rezultate për

oren

E mbajtën 24 orë në makinë, detajet nga rrëmbimi i 23 vjeçarit shqiptar Policia greke në Selanik ka zbardhur rrëmbimin e një 23-vjeçari shqiptar, ngjarje e ndodhur në shkurtin e vitit të kalua
Fotoja që po bëhet virale, Maradona takon Zotin (FOTO LAJM) Diego Armando Maradona është ndarë nga jeta e përditshme fizikisht, por ai do të mbetet përjetë gjallë, më prezent se ku
Në ditën e lindjes, e ëma nuk harron të urojë në shqip Rita Orën (FOTO LAJM) Rita Ora feston ditën e sotme 30-vjetorin e lindjes. E ëma e saj, Vera ka bërë një dedikim të ëmbël për artisten, ku dhe
Vrasje, vjedhje dhe drogë: Kush janë 7 të radhës që morën ultimatumin nga OFL Operacioni Forca e Ligjit edhe ditën e sotme i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë 7 p
Mbërrijnë dozat e para të vaksinës anti-Covid në Romë, sa kushton një e tillë Teksa në garë janë disa kompani se kush do e nxjerrë vaksinën anti-covid e para, në Romë kanë mbërritur dozat e para të
Të fiksuar pas "Doktorit të mrekullive"? Në jetën reale i lidhur me aktoren e njohur (FOTO LAJM) "Doktori i Mrekullive" është kthyer në serialin më të ndjekur në TV Klan e që transmetohet çdo të shtunë e të diel në mb
Këngë e valle për pacientët, Asambli mban koncert te Sanatoriumi Teksa prej ditësh apo javësh ndodhen në izolim në spitalin e Sanatoriumit, ditën e sotme Asambli i Këngëve dhe Valleve k
Bashkia e Durrësit u jep njoftimin e rëndësishëm banorëve: Hapni dyert e largohuni nga banesa! Banorët e Durrësit nëse në orën 10:00 deri në orën 17:00 duhet të lënë dyert hapur dhe të largohen nga banesat e tyre.
E mbani mend Shulen e serialit "Nënë"? Nuk do ta njihni më aktoren (FOTO LAJM) Aktorja turke Gonca Vuslateri është shumë e njohur për rolin e “Shules” në serialin “Nënë”. Ajo ka një karrierë të g
"Ibra, Ibra, Ibra", Krudeli "çmendet" për fitoren e Milanit (VIDEO) Komentatori i njohur dhe i veçantë që është njëkohësisht edhe një nga tifozët më të flaktë të Milanit është duke parë ri
Të gjitha vendimet që u morën në mbledhjen e 45 të Qeverisë së Kosovës Qeveria e Republikës së Kosovës, e drejtuar nga Kryeministri Avdullah Hoti, ka zhvilluar mbledhjen e saj të rregullt, të
Trajner i ri Fiorentinë e vjetër, "vjollcët" mposhten edhe nga Benevento Nisi me një humbje aventura e dytë e Cesare Prandellit në stolin e Fiorentinës. Vijon momenti jo për skuadrën vjollcë që
Flet Putin: Ja përse nuk ja uroj fitoren Joe Biden! Vladimir Putin ka folur më në fund për mungesën e reagimit zyrtar të Moskës në lidhje me fitoren e Joe Bien në zgjedhjet
Presin borën e parë bashkë, Majk dhe Majlinda sërish "mat" (FOTO LAJM) Së fundmi u përfol në media se reperi Majk dhe bukuroshja Majlinda Zeka janë rikthyer bashkë, 3 vite pas ndarjes. Por bu
Pa maska dhe jashtë orarit, qytetarët e pabindur denden në gjoba shqiptarët akoma nuk janë mësuar t'i binden rregullave që janë vendosur për shkak të pandemisë. 645 qytetarë janë gjo
Trump pati dyshime, rinumërimi i votave konfirmon fitoren e Biden edhe në Georgia Pas dyshimeve të Presidentit aktual Trump, për fitoren e Biden ka përfunduar rinumërimi i votave në Georgia, ku sërish k
Erion Braçe: Vetëm kaq? Paratë që fituat të mbeten te fusha Erion Braçe i ka bërë thirrje sot lojtarëve të kombëtares shqiptare që të kërkojnë nga FSHF që të ardhurat e siguruara n
Meta reagon për fitoren ndaj Bjellorusisë: Cikalleshi është i paparë! Kreu i Shtetit, Ilir Meta ka uruar ekipin kuq e zi për fitoren ndaj Bjellorusisë, me rezultatin 3-2 në Air Albania. "
"Nuk ka provë që e vrava unë", jepet vendimi për vrasësin e Ahmet Toskës Gjykata e Fierit ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg, për Fatmir Hoxhajn, i arrestuar për vrasjen e Ahmet Toskë
Vetëvrasja e babait të katër fëmijëve, KLP rrëzon kërkesën e ILD-së për prokuroren Këshilli i Lartë Gjyqësor ka rrëzuar kërkesën e kreut të Inspektoratit të Lartë të Drejtësisë, Artur Metani për të vendo