999 rezultate për

ordiner

"Grekët po ngrenë në qiell një vrasës ordiner, urrejtje anti-shqiptare" Kreu i Partisë Ligj dhe Drejtësi, avokati, Spartak Ngjela ka dënuar pësëri reagimet e palës greke për vrasjen e Kostandi
Çuli ngjall reagime të forta pas sulmit të ashpër ndaj Mirush Kabashit Drejtori i rikonfirmuar i Teatrit Kombëtar Henvin Çuli, ka sulmuar ashpër aktorin Mirush Kabashi. Me fjalët, mashtrue
Ermal Mamaqi, aktorit të njohur: Unë nuk rri me ordinerë (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi njihet gjithmonë për batutat e tij që shkaktojnë shumë humor. Çdo të shtunë mbrëma e shohim në ekran në emi
Shpërthen Elton Deda: Këtu kanë vlerë vetëm ordinerët Këngëtari i njohur Elton Deda duket se është ndjerë i revoltuar për muzikën në Shqipëri. Këtë revoltim këngëtari e ka sh
Elton Deda i revoltuar: Në Shqipëri kanë vlerë vetëm ordinerët Kantautori i njohur Elton Deda, wshtw shprehur i revoltuar pwr faktin se mediat i kushtojnë shumë pak vëmendje kulturës
Ndreu kritikon mbrojtësin: Ç'ishte ai gol ordiner që pranove Tekniku Ndreu nuk ndihet i lumtur me performancën e mbrojtjes së tij në fitoren 2-3 kundër Lushnjes. Ai shpjegoi situatë
Nard Ndoka sulmon ashpër për Tahirin: Kriminelë e ordinerë Çështja e Saimir Tahirit është rikthyer në vëmendje të mediave atehër kur u mendua se çdo gjë po mbyllej. Gjatë emis
Çitaku: Vajzat më shumë frikësoheshin nga Enver Sekiraqa, se nga policia e Serbisë Ditën e djeshme Enver Sekiraqa i akuzuari për vrasjen e policit Triumf Riza është liruar nga masa e paraburgimit. Pas
Koalicioni Aleanca-Besa, reagon Artin Spahiu : Politikanë ordinerë, lëpijnë aty ku pështyjnë Artin Spahiu, pas shpalljes së koalicionit mes Aleancës dhe Besës, ka shpërthyer në akuza dhe kritika kundër liderve të
Ngjela s’i ndahet Ramës: Dorëhiqu! Ordiner pa tru në kokë Avokati Spartak Ngjela vazhdon akuzat e tij të rënda në drejtim të qeverisë Rama. Me anë të një statusi në Facebook,
Vrasja e gjyqtares, shpërthen aktori i njohur: Shtet ordiner (FOTO LAJM) Akoma është e freskët ngjarja e ndodhur pak ditë më parë ku një 53-vjeçar vrau me armë zjarri mes Tiranës gjyqtaren Fild
Pas sherri në Lezhë, "lacat" rrahin familjarët në rrugë Një situatë e pakëndshme e shkaktuar si pasojë e trafikut të shumtë ka ndodhur pasditen e sotme në kryqëzimin e Lezhës,
Blushi e quajti nënpunëse ordinere, ish-ministrja: Burrë gojëlëshuar Kreu i LIBRA-s, Ben Blushi mbrëmë deklaroi se Edi Rama bëri ministra njerëz anonim duke sulmuar hapur ministren e Shënde
Telenovelë ordinere, Adi Krasta degjeneron "Fate të Kryqëzuara" (VIDEO) Ndërkohë që ishte duke bërë thirrje që të votonin mikun e tij që kandidon për AKR-në në Kosovë, moderatori Adi Krasta ka
Zgjedhja e Metës President, komentuesit i vihen Ramës: Ordiner, turp të të vijë! Kryeministri Edi Rama është rikthyer në Facebook ku ka nisur të replikojë si zakonisht më ndjekësit e tij. Shumë pr
MANDATI/ Zotkaj shpërthen ndaj Llallës: Je blerë nga krimi, ordiner! Kryebashkiaku i Poliçanit Adriatik Zotkaj është një ndër emrat që prokuroria dhe Kryeprokurori Adriatik Llalla ka kërkua
Kadare shpërthen ndaj Lubonjës: Shpifës ordiner, Zylyftar Ramizi foli kundër meje kur… “Të shkojnë të kërkojnë në mijëra arkiva dhe nuk do të gjejnë një radhë timen kundër një shkrimtari tjetër”. Numërohen d
“Debil, budalla, parazit ordiner…” Çfarë nuk u dëgjua në debatin Blushi-Klosi Ben Blushi pati dje një përplasje të ashpër në Kuvend me ministrin e Mirëqenies, Blendi Klosi, të cilin e ka quajtur var
Degradon debati në Kuvend, Klosi: O budalla, injorat. Blushi: Pusho parazit ordiner! Pas bllokimit të regjistrimit të partisë më të re LIBRA, e deputetit socialist Ben Blushi, ky i fundit ka shpërthyen në
Krasniqi: Presidenti Thaçi mashtrues ordiner Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nisma për Kosovë, Jakup Krasniqi, ka akuzuar presidentin e vendit Hashim Thaçi, se ësht