999 rezultate për

orav

Vjen ndëshkimi për Verdi Moravën, organizatorin e grevës në burgun e Drenovës Verdi Morava, i dënuar në burgun e Peqinit do transferohet në burgun e Drenovës në Korçë. Mësohet se transferimi ësh
I bëri të gjithë për vete me "Black Panther", vdes aktori i njohur Chadëik Boseman ka humbur betejën me kancerin në moshën 43-vjeçare. Aktori që i dha zë rolit ikonik të “Black Panther” l
Të fiksuar pas televizorave e çiklomotorave, kapen dy "skifterat" e Kavajës Policia e Kavajë ka arrestuar dy shtetas që kryenin vjedhje banesash dhe lokalesh. Njëri prej të arrestuarve, me prec
E RËNDË/ Vetëvaret 27 vjeçari në malin e Moravës Një ngjarje e rëndë është shënuar në Korçë. Një 27-vjeçar është gjetur i vetvarur në pyllin e Moravës. Ende nuk dihen
Dalin pamjet, momenti kur ekzekutohet drejtuesi i bandës së famshme të motorave (FOTO LAJM) Disa pamje shqetësuese tregojnë momentin kur dy burra me maska ekzekutojmë me armë drejtuesin e bandës së motorristëve n
I fiksuar pas shpejtësisë dhe motorave, dalin pamjet e aksidentit tragjik të shqiptarit (VIDEO) Një shqiptar ka humbur jetën në një aksident me motor në Amerikë. Ngjarja tragjike nga ndodhur në Nju Xhersi ku 52 vj
I apasionuar pas shpejtësisë dhe motorave, kush është shqiptari që humbi jetën në aksident në Amerikë Një shqiptar ka humbur jetën në një aksident me motor në Amerikë. Ngjarja tragjike nga ndodhur në Nju Xhersi ku 52 vj
I "fiksuar" pas florinjëve, orave dhe armëve: Kapet "tmerri" i durrsakëve (VIDEO) Policia e Durrësit ka finalizuar operacionin policor "Trajektorja". Operacioni nga Drejtoria Vendore e Policisë Durrë
Trendi më i ri i orave të dorës është një budallallëk me brirë apo ide gjeniale? Vënia e një ore luksoze nuk është thjesht një aksesor mode për ta kompletuar një veshje elegante. Është gjithashtu për
Gjendet i varur në pemë një 24-vjeçar nga Korça Një i ri i ka dhënë fund jetës, duke u vetëvarur. Burime të Policisë Vendore të Korçës, bëjnë të ditur se në lagjen n
Vajzat eklipsojnë ekspozitën e motorave (FOTO LAJM) Vjeshta sapo ka ardhur, ndërsa Motor Bike është gati për të startuar me sallonet e motorëve në qytetet kryesore të Europ
Trendi më i ri i orave të dorës është kaq i çuditshëm Vënia e një ore luksoze nuk është thjesht një aksesor mode për ta kompletuar një veshje elegante. Është gjithashtu për
Konflikt për pasagjerë, zbulohet autori që qëlloi mbi furgonin Disa të shtëna me armë kanë shkaktuar panik te njerëzit mbrëmjen e sotme në fshatin “Gropë” në Fierzë pasditen e sotme.
E përplasi makina, humb jetën këmbësori në Berat Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Moravë. Një makinë përplasi për vdekje këmbësorin Andrea Prifti, 55-vjeç, b
Policia: Asnjë incident në Anamoravë Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani ka thënë se deri me tani nuk është shënuar asnjë incident që
Mjeku që operoi Dembelen flet për gjendjen e lojtarit Ndërmjet vizitës dhe vizitës, Dr.Sakari Orava gjeti një vend për t’iu përgjigjur thirrjes telefonike të “MD” nga zyra e
Edi Rama hidhet me parashutë nga Morava? (Video) Një ditë më parë Alket Islami publikoi në rrjetet sociale disa foto me çiftin kryeministror nga qyteti i Korçës, ku po z
"Shi i argjendtë" në Milano (FOTO LAJM) Një instalacion është shfaqur në hollin e ekzpozitave të Triennales së Torinos. Instalacioni është ndërtuar me 80.000
Bisedimet nga Përzhino zhvendosen në ambasadën e SHBA-ve, mungon Orav Sot vazhdojnë bisedimet për Marrëveshjen e Përzhinos. Minutën e fundit është ndryshuar vendi i bisedimeve pasi përfaq
Ja porosia e ambasadori Orav për partitë politike Kështu u shpreh sot ambasadori i Bashkimit Europian Aivo Orav, në deklaratën e tij dhënë para gazetarëve në selinë e BE-