999 rezultate për

orat

Gaz Demi dekorohet nga Thaçi me dekoratën e lartë presidenciale (FOTO LAJM) Pas titullit kampion, presidenti i Partizanit, Gaz Demi dekorohet me titullin "Urdhri i Pavarësisë". Numri 1 i klubit të
Çfarë po ndodh me Neymar, sponsorat tërheqin reklamat pas akuzës për përdhunim Sponsorat e yllit të futbollit brazilian Neymar kanë pezulluar fushatat e reklamave pas një skandali të dyshuar përdhuni
Morata: Nuk dua të rikthehem te Chelsea, vetëm spanjollët më pasonin topin Morata nuk dëshiron të rikthehet në Londër. Në një intervistë për "Goal.com", spanjolli u rikthye në kohë dhe foli pë
Gazetari i "BILD" lëshon bombën: Në Shqipëri ka laboratore droge, në rrugën Tiranë-Krujë plot Gazetari gjerman Peter Tiede në një lidhje me skype me emisionin "Të Paeskpozuarit" foli rreth hetimeve të bëra nga ai v
Gazetari i Bild sfidon Ramën: Me sytë e mi kam parë një laborator droge Peter Tiede, gazetari i prestigjozës gjermane ‘Bild’ që shkroi artikullin “Shqipëria udhëhiqet nga kriminelët dhe gangst
Morata: Nuk dua të largohem nga Atletico Alvarao Morata i cili iu bashkua Atletico Madrid në muajin janar nuk dëshiron të largohet nga Los Colchoneros: “Unë n
Testimet laboratorike, vrasin rreth 300 kafshë në vit Sot është Dita botërore e mbrojtjes së kafshëve laboratorike. Më shumë se 150 vjet çdo ditë ndaj mijëra kafshëve kryhen
Krahu juaj mund të kthehet në një ekran të mirëfilltë falë kësaj ore (FOTO LAJM) Orat smart janë emocionuese në teori kush nuk ka ëndërruar që në një të ardhme të mund të kontrolloni emailin tuaj, të p
EMRI/ Kamioni del nga rruga në malin e Tomorrit, vdes shoferi Edhe pse pa licenca firmat e nxjerrjes së gurit në Malin e Tomorrit vijojnë punën. Një aksident i rëndë ka ndodhur so
Zbulohet laboratori modern i kanabisit, arrestohen 4 shqiptarë (FOTO & VIDEO) Një laborator hidroponik për rritjen e fidanëve të kanabis është zbuluar nga policia greke në lagjen Peristeri të Atikës
Sulmuesi më i ri i Atletico Madrid në dyshim për sfidën ndaj Barcelonës Alvaro Morata ka ndezur sirena alarmi në kampin e " El Colchoneros". Sulmuesi ka pësuar një ndrydhje të kaviljes në n
Jo vetëm në Shqipëri edhe në Britani mund të blihet një temë doktorature Studentët britanikë janë duke kopjuar dhe duke bërë hile duke paguar kompanitë mijëra funte për t’ia shkruar atyre temën
Morattit i dhimbset stadiumi: "San Siro" nuk duhet të prishet "San Siro" nuk duhet të prishet. Kjo është ideja e shumë milanistëve dhe interistëve, gjithashtu e Massimo Morattit. Ish
Morata i siguron 3 pikëshin e rradhës Spanjës (VIDEO) Spanja ka arritur të marë një fitorë komode përballë një kundërshtari shumë të lehtë për Spanjën si Malta. Fillimisht
Morata: Jam i lumtur në Madrid, Simeone nuk ka faj për eleminimin Alvaro Morata i cili iu bashkua gjatë merkatos së janarit Atleticos ka deklaruar se ndihet i lumtur në Madrid. Ai gji
Moratti sulmon Interin: Skuadra po shkatërrohet Zhgënjimi pas eliminimit nga Europa League ka prekur edhe ish-presidentin e Interit, Massimo Moratti, që është lodhur ng
Kapet mish i prishur në Super Viva (FOTO LAJM) Drejtoria e Inspektoratit, gjatë kontrollimit të rregullt inspektues ditën e djeshme ka konstatuar se në supermarketin ‘
400 mijë euro fitim, si e kishin kthyer shqiptarët shtëpinë në laborator droge Dy shqiptarë kanë rënë në pranga në qytetin e Firences, pasi janë kapur me 8 kg heroinë. fillimisht ka qenë një 25 vj
Arrestohet një person në Shkup, i zbulohet laborator droge në shtëpi Sektori i Pubëve të Brendshme në Shkup ka dorëzuar deri tek Prokuroria Themelore personin N.B. (31) nga Shkupi, i dyshua
Operacioni “Laboratori”, ja si është arrestuar grupi i heroinës në Tiranë Policia e Tiranës ka njoftuar se janë sekuestruar 1 kilogramë e 864 gramë Heroië, 200 gramë Kokainë, si edhe lekë, sende