999 rezultate për

orar

Në spanjë ka 8 dhoma VAR-i, ndërsa në fundjavë do të luhen 10 ndeshje në të njëjtin orar? Kjo fundjavë në La Liga do ketë disa ndryshime sa i përket sistemit VAR pasi në selinë e Las Rozas të FA spanjolle ka ve
Tirana-Partizani, vendoset orari i derbit Edhe katër javë kanë mbetur në Superiore dhe ende nuk është përcaktuar asgjë. çështja e titullit duket e mbyllur, pas
Orari perfekt për të pirë kafen në mëngjes Për disa njerëz dita nuk nis mirë nëse nuk konsumojnë një kafe. Shumica prej nesh preferojnë ta pinë kafen menjëherë pas
Ndryshohet orari i transmetimit: Kur do i ndiqni telenovelat Telenovelat më të suksesshme që kanë thyer rekorde shikueshmërie e ju mbajnë mbërthyer pas ekranit, bëhet e ditur se ora
Ndryshojnë oraret e vizitave në spitale (FOTO LAJM) Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka firmosur urdhrin për regjimin e disiplinës dhe rr
Mos flini kurrë më shumë sesa 8 orë në ditë Të fjeturit më shumë se shtatë ose tetë orë në ditë vjen me një shans të theksuar për vdekje të parakohshme. Të paktën s
Ndryshim orari, në këtë datë do të luhet "El Clasico" mes Real Madridit dhe Barcelonës La Liga e ka zbuluar datën e ndeshjes së dytë mes Real Madridit dhe Barcelonës. Ndeshja do të zhvillohet më 2 mars të
Ndryshon orari për ndeshjet Genoa-Milan dhe Juventus-Chievo Serie A ka njoftuar për ndryshimet e orarit për ndeshjet Genoa-Milan dhe Juventus-Chievo që zhvillohen më 20 janar. M
Ndryshojnë oraret e ndeshjeve të Superligës për vitin e ri 2019 Ishte planifikuar që viti 2019 të niste me javën e 19-të (faza e tretë) të kampionatit më datat 19 dhe 20 janar, por do
FSHF merr vendimin, ndryshon orari i 2 ndeshjeve Federata Shqiptare e Futbollit ka vendosur të afrojë me 30 minuta dy sfidat e nesërme, atë mes Kamzës dhe Luftëtarit të
Ky është orari i duhur për të ngrënë mëngjes Koha kur hani është po aq e rëndësishme sa ajo që jeni duke ngrënë, thotë dietologia në Philadelphia, Theresa Shank. Ajo
Orari i plotë i ndeshjeve të Kosovës në kualifikimet e EURO 2020 Kombëtarja e Kosovës është pjesë e Grupit A për kualifikime në Kampionatin Evropian EURO 2020 me Anglinë, Republikën e Ç
Orari i plotë i kalendarit të Shqipërisë për kualifikimet EURO 2020 U hodh sot në Dublin të Irlandës shorti për eliminatoret e Euro 2020-ës, ndërsa goglat e pozicionuan Shqipërinë e Panucc
Kjo është arsyeja pse Champions-i do luhen në dy orare UEFA ka bërë disa ndryshime me kompeticionin me të madh futbollistik të klubeve, Champions LEague. Tashmë ndeshjet që
Nëse flini kaq orë gjumë në ditë, rrezikoni të vdisni më shpejt Të fjeturit më shumë se shtatë ose tetë orë në ditë vjen me një shans të theksuar për vdekje të parakohshme. Të paktën s
Nëse bëni një sy gjumë në orar të punës do të jeni më i suksesshëm (VIDEO) Japonezët, ndryshe nga pjesa e tjetër e botës, e kanë të lejuar të flenë në punë – pasi që sipas tyre, një sy gjumë në o
Orari i plotë i ndeshjeve të fazës së grupeve në UEFA Champions League (FOTO LAJM) Sezoni 2018-2019 i UEFA Champions League ka sjellur disa prej përballjeve më të mira, përfshirë disa grupe që konsideroh
Vartësi i Haskukës kapet i alkolizuar në orar të punës (FOTO LAJM) Vartësi i Kryetarit të Prizrenit, Mytaher Haskuka është kapur duke pirë aokol në vendin e punës. Skënder Susuri, Drej
A do të largohet Dojna dhe Kelvi nga Top Channel? Top Channel ka publikuar reklamën e emisionit të ri, që do të transmetohet çdo ditë në orën 15:45. Emisioni do të titull
Publikohen datat dhe oraret e javës së tretë në Superiore (FOTO LAJM) Java e dytë e Kategorisë Superiore është mbyllur me humbjen surprizë të Kukësit ndaj Flamurtarit. Tashmë rradhë e ka