999 rezultate për

orar

Merret vendimi: Vazhdon mbyllja nga 10 në 6, afati i papërcaktuar Do të vazhdojë sërish ora policore nga 22:00-06:00 deri në një afat të papërcaktuar. Ky ka qenë vendimi i Komitetit
U bënë tre javë, sot dita e fundit e orarit të kufizuar Data e sotme është dita e fundit e masave kufizuese të pjesshme që u ndërmorën nga Komiteti Teknik i Ekspertëve, tre jav
Dita e fundit e kufizimit të orarit, çfarë pritet të ndodhë në vazhdim Sipas vendimit të Komitetit të Ekspertëve, sot është dita e fundit e masave të vendosura për izolim në fashën e orarit 2
Nuk e dinit, por banania ka një orar të caktuar për tu ngrënë Nga të gjitha vaktet që konsumojmë në ditë, mëngjesi është absolutisht më i rëndësishmi. Nga të gjitha vaktet që konsumo
Nuk e dinit, por banania ka një orar të caktuar për tu ngrënë Nga të gjitha vaktet që konsumojmë në ditë, mëngjesi është absolutisht më i rëndësishmi. Nga të gjitha vaktet që konsumo
Shifra alarmante të COVID-19, Brataj: Ose kufizim orari ose mbyllje Shefi i Urgjencës Skënder Brataj tha se vendi mund të ketë kufizim oraresh ose mund të mbyllet në fundjavë, nëse vazhdoh
Ambasada gjermane lajmëron shqiptarët: Rihapen vizat Ambasada Gjermane në Tiranë ka njoftuar se nga dita e sotme është rihapur sektori i vizave dhe pasaportave, por numri i
Pa maska dhe jashtë orarit, qytetarët e pabindur denden në gjoba shqiptarët akoma nuk janë mësuar t'i binden rregullave që janë vendosur për shkak të pandemisë. 645 qytetarë janë gjo
Caktohet data dhe oraret e javës së 3-të të Superiores Skena i ka kaluar e gjitha kombëtareve të futbollit, ndërsa fill pas përfundimit të këtij pushimi vëmendja do të riktheh
Kini kujdes! Gjobë 10 mijë lekë të reja për të gjithë që lëvizin gjatë orarit 22:00 deri 06:00 Të gjithë qytetarët të cilët lëvizin pas orës 22:00 deri në 06:00, pa patur leje të posaçme do të gjobiten me 10 mijë le
Mbyllet Shqipëria, fashat e orareve që lejohet lëvizja Si pasojë e shtimit të rasteve të reja me koronavirus, Komiteti Teknik i Ekspertëve ka vendosur mbylljen e vendit me fas
Orari "produktiv" i punës, vetëm 2 orë e 53 minuta Dita e punës dhe mënyra se si ne punojmë janë të lidhura ngushtësisht me produktivitetin. Oraret e zgjatura në punë nuk
KORONAVIRUSI/ Mbyllet Greqia: Masat dhe oraret e reja të qeverisë Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis sapo njoftoi masat e reja ndaj koronavirusit për shkak të rritjes së rasteve pozit
Franca rikthen oraret e ndalimit të qarkullimit, Italia gati për masa të reja Rrugët e Parisit dhe tetë qyteteve të tjera franceze u shkretuan të shtunën në mbrëmje ndërsa u zbatuan ora e re policor
ZYRTARE/ Zbulohet orari i "El Classicos" La Liga ka zbuluar orarin për ndeshjen e parë mes Barcelonës dhe Real Madridit që zhvillohet me 24 tetor. Kjo ndeshje
Lega Serie A me njoftim zyrtar: Juventus-Napoli qëndron në orarin e së dielës, ora 20:45 Lega Serie A nuk po merr parasysh ankesat e SSC Napoli. Napoli kanë vendosur të mos udhëtojnë drejt Torinos për ndesh
Shkak Covid-19, ndryshojnë oraret e ndeshjeve të Premier League Për shkak të normave të reja për mbylljen e pubeve në orën 22, të marra nga qeveria angleze për të ulur numrin e infekti
Në Maqedoni do të kthehet orari i shkurtuar për kafetë dhe restorantet? avën e kaluar, por edhe gjatë kësaj jave, tregojnë zgjerim të epidemisë Kovid 19 në Maqedoninë e Veriut, dhe kjo mund të
Shtyrje dhe orar i çuditshëm rifillimi, gallatë në ndeshjen e Herdi Prengës (VIDEO) Riga-Tre Fiori, 0-0 dhe ndeshja ndërpritet. Në fushë edhe një shqiptar, mbrojtësi Herdi Prenga. Sistemi i ndriçimit nisi
Muzikën në kupë të qiellit pas orarit të lejuar, gjobitet pronari i një lokali Ndëshkohet me masë administrative 1.000.000 lekë, pronari i një subjekti, pasi u konstatua duke ushtruar aktivitet në ku