999 rezultate për

orĂve

Dalin pamjet, momenti kur ekzekutohet drejtuesi i bandës së famshme të motorave (FOTO LAJM) Disa pamje shqetësuese tregojnë momentin kur dy burra me maska ekzekutojmë me armë drejtuesin e bandës së motorristëve n
I fiksuar pas shpejtësisë dhe motorave, dalin pamjet e aksidentit tragjik të shqiptarit (VIDEO) Një shqiptar ka humbur jetën në një aksident me motor në Amerikë. Ngjarja tragjike nga ndodhur në Nju Xhersi ku 52 vj
I apasionuar pas shpejtësisë dhe motorave, kush është shqiptari që humbi jetën në aksident në Amerikë Një shqiptar ka humbur jetën në një aksident me motor në Amerikë. Ngjarja tragjike nga ndodhur në Nju Xhersi ku 52 vj
I "fiksuar" pas florinjëve, orave dhe armëve: Kapet "tmerri" i durrsakëve (VIDEO) Policia e Durrësit ka finalizuar operacionin policor "Trajektorja". Operacioni nga Drejtoria Vendore e Policisë Durrë
Trendi më i ri i orave të dorës është një budallallëk me brirë apo ide gjeniale? Vënia e një ore luksoze nuk është thjesht një aksesor mode për ta kompletuar një veshje elegante. Është gjithashtu për
Gjendet i varur në pemë një 24-vjeçar nga Korça Një i ri i ka dhënë fund jetës, duke u vetëvarur. Burime të Policisë Vendore të Korçës, bëjnë të ditur se në lagjen n
Vajzat eklipsojnë ekspozitën e motorave (FOTO LAJM) Vjeshta sapo ka ardhur, ndërsa Motor Bike është gati për të startuar me sallonet e motorëve në qytetet kryesore të Europ
Trendi më i ri i orave të dorës është kaq i çuditshëm Vënia e një ore luksoze nuk është thjesht një aksesor mode për ta kompletuar një veshje elegante. Është gjithashtu për
Konflikt për pasagjerë, zbulohet autori që qëlloi mbi furgonin Disa të shtëna me armë kanë shkaktuar panik te njerëzit mbrëmjen e sotme në fshatin “Gropë” në Fierzë pasditen e sotme.
E përplasi makina, humb jetën këmbësori në Berat Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Moravë. Një makinë përplasi për vdekje këmbësorin Andrea Prifti, 55-vjeç, b
Policia: Asnjë incident në Anamoravë Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani ka thënë se deri me tani nuk është shënuar asnjë incident që
"Shi i argjendtë" në Milano (FOTO LAJM) Një instalacion është shfaqur në hollin e ekzpozitave të Triennales së Torinos. Instalacioni është ndërtuar me 80.000
Vetëvendosja: "Zajednica" copëton Kosovën Në lidhje me themelimin e Asociacionit të Komunave Serbe, ka ardhë dhe reagimi i qendrës së Lëvizjes së Vetëvendosjes në
Fshatrat e Anamoravës nën ujë Shiu që ra të premtën ka dëmtuar disa fshatra të komunës së Gjilanit dhe Vitisë. Dalja e ujit nga shtrati i lumit, ka bë
Dhjetë motorat e së ardhmes (FOTO-LAJM) Gjithnjë e më shumë njerëzit duan të ndryshojnë makinën apo motorin me një model të ri. Dhe meqë teknologjia evolon cdo
Kujtohet masakra ndaj shqiptarëve në Llashticë Dje më datë 30 prill mbushen plot 15 vjet nga koha kur ka ndodhur masakra e Llashticës. Pikërisht në këtë fshat janë
"Dhunimet e forcave serbe gjatë luftës në Anamoravë" Shaban Terziu, që ka shërbyer si këshilltar i forcave amerikane të KFOR-it, tregon se ka qenë prezent në disa lokalitete
Prince William i fiksuar pas motorave (FOTO LAJM) Panairi i motorçikletave që është zhvilluar në Ekspozitën Kombëtare të Birmingamit, në Britani, ka patur një mysafir të
Kanali Danub-Moravë-Vardar, Serbia pret përgjigje nga Maqedonia dhe Greqia Studimi për shpagim të ndërtimit të kanalit ujor Danub-Moravë-Vardar tregoi se ai është ekonomikisht i arsyetueshëm, the
Sulley Muntari nis biznesin e super-makinave (FOTO LAJM) Ka nga ata që mendojnë se futbollistët nuk bëjnë asgjë pasi dalin nga fusha e lojës. Mund të mbushin faqet e revistave d