999 rezultate për

orĂt

PD akuza qeverisë për testet: Laboratori i QSUT e nxorri negativ, tek privati doli pozitiv Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka denoncuar një rast
Shkencëtarja që u arratis nga Kina: Koronavirusi doli nga një laborator ushtarak Specialistja e virologjisë në shkollën e Shëndetit Publik në Hong Kong, Li Meng-Yan, ka deklaruar se koronavirusi e ka o
"Fluturuon" kurba e infeksiont në Kosovë, humbin jetën 7 pacientë të tjerë Gjatë 24 orëve të fundit, janë konfirmuar me koronavirus 239 qytetarë në Kosovë. Numri total i rasteve pozitive është
Zbulohet çmimi i tamponit për COVID-19 në rrjetin laboratorik të spitalit Amerikan, Alnet Rrjeti laboratorik Alnet nga e hëna pritet që të fillojnë me marrjen e analizës së gjakut që do të përdoret për testet s
Kthyen magazinën në laborator kokaine, dy shqiptare të arrestuar Policia italiane ka vënë në pranga dy shqiptarë dhe një italian nënë akuzën e trafikut të lëndëve narkotike. Mediat i
Hapet laboratori i dytë për testimet ndaj Covid-19 në vend Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu inspektoi sot laboratorin e Qendrës Spitalore Univers
"Si e rrëmbyem unë dhe vëllai im, vajzën 12-vjeçare të shefit të Policisë”, dëshmia e ish-komunistes Publikohet historia e panjohur dhe e bujshme të ndodhur në qytetin e Tiranës në 1942-in, kur gueriljet komuniste kryen a
Basha tregon planin për rimëkëmbjen e biznesit të vogël: Moratorium 1 vjeçar për tatimorët Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, takoi sot nga afër të tjerë pronarë të bizneseve të vogla në Tiranë, ku tha
Kapet fieraku, e kishte kthyer shtëpinë në laborator "droge" Policia e Fierit ka vënë në prana një 53 vjeçar i cili kishte jthyer banesën e tij në Laborator drogë. Ndalimi i tij
Morata përfundon në "radarët" e Interit Merkatoja e verës pritet ta gjejë Interin në mesin e skuadrave më aktive, si në shitje, ashtu edhe në blerje. Me zëra
I njohur ndryshe si "bosi i drogës", kush është Gëzim Çela që e kishte kthyer vilën luksoze në laborator Një nga personat që mori sot formularin nga OFL është Gëzim Çela. Ky fundit është një emër shumë i njohur për policin
Me 8 laboratorë, miliarderi i naftës ndërton jahtin 300 milionë euro (FOTO LAJM) Miliarderi norvegjez Kjell Inge Rokke, i cili ka vënë një pasuri të madhe nga nxjerrja e naftës, po i përdor rezervat e
Studim: 40% e njerëzve në Angli besojnë se Kina e krijoi qëllimshëm koronavirusin Dyzet përqind e njerëzve në Angli besojnë se Kina mund të ketë krijuar qëllimisht koronavirusin si një armë bio për të s
Sneijder zbulon dhuratën që i bëri Morati për tripletën në vitin 2010 Wesley Sneijder ishte padyshim ndër futbollistët më të mirë të skuadrës së Interit në vitin 2010, kur ata zhvilluan një
"Ma sugjeruan Ronaldon në të kaluarën", Moratti: Ky sezon mbaroi I intervistuar nga mikrofonat e “La Politica del Pallone”, ish-presidenti i Interit, Masimo Morati, ka folur në 360 grad
Moratti: Messi është ëndrra e të gjithëve Ish-presidenti i Interit, Massimo Moratti tha se Lionel Messi nuk do të largohet nga Barcelona. 6 herë fituesi i "Top
"E ardhmja e Lautaros? Është e vështirë t’i thuash jo Barcelonës" Moratti mendon se afati kalimtar i verës mund t’ia largojë Interit nga skuadra Lautaro Martinezin. Barça është vënë n
Befason Moratti: Serie A duhet të mbyllet këtu, nuk ia vlen të rifillojë kështu Blerjet faraonike, zhgënjimet në seri, fitoret e para dhe apoteoza e “Triplete”. Presidenca e Massimo Moratti ka përjetu
OBSH zbardh të vërtetën e laboratorit në Wuhan nga ku shpërtheu koronavirusi Organizata Botërore e Shëndetit tha të hënën se Uashingtoni nuk kishte ofruar prova për të mbështetur pretendimet “speku
Moratti tregon ndeshjen më dramatike të jetës, Dybalan e do te Interi Masimo Moratti rithekson edhe fazat e “tripletës” së vitit 2010, të cilat filluan më 5 maj. Kjo datë kujton atë ditë të