999 rezultate për

orĂs

Turjan Hyska flet pa dorashka: Ja pse u largova nga Vizion Plus Pas thashethemeve të shumta për largimin e tij nga “Vizion Plus” për të nisur një aventurë të re në një tjetër televizio
Detajet, nuk përfundon me tragjedi zhdukja turistes çeke në Llogara Policia e Shtetit njofton se ka gjetur turisten e humbur në pyllin e Llogarasë. Pas 9 orë kontrolli në pyllin e Llogoras
Sulmi antisemit në Berlin: Dorasi i dorëzohet policisë Dy ditë pas sulmit antisemit ndaj një izraeliti të ri dhe shoqëruesit të tij në Berlin, i dyshuari si doras i është dorë
Qejfli motorash dhe makinash, kush ishte grabitësi që u vra mëngjesin e sotëm në Fier (FOTO LAJM) 20 vjeçari Xhuljano Sollaku, i vrarë mëngjesin e sotëm gjatë një tentative për grabitje nuk ishte një emër i panjohur pë
Giroud flet pa dorashka: Ika nga Arsenali pasi e dija se nuk do luaja më Sulmuesi i Chelseat, Olivier Giroud, ka folur folur hapur për largimin nga Arsenali në janar. Francezi ka deklaruar se a
Miq apo armiq? Jozefina Topalli flet pa dorashka për Berishën Jozefina Topalli u përjashtua nga PD më 25 qershor pasi kreu i PD-së Lulzim Basha e la atë jashtë listës së kandidatëve
Ancelotti flet pa dorashka: Përse u largova nga Real Madrid Pas qëndrimit dy vite e gjysmë tek Reali i Madridit, Carlo Ancelotti vendosi të largohet nga klubi spanjoll menjëherë pa
Tifozët e Al Jaziras brohorasin emrin e Messit para syve të Ronaldos, portugezi i'u përgjigjet (VIDEO) Provokimi që tifozët i bënë futbollistit më të mirë në botë për vitin 2017, Cristiano Ronaldos ishte ajo që ra në sy mbr
Vajza e Azem Hajdarit flet pa dorashka: Ku ndryshon Basha nga Berisha si lider Rudina Hajdari është një ndër deputetet më të reja të Kuvendit të Shqipërisë. Ajo u fut në listën e PD-së nga Basha
Vritet komandanti i lartë i militantëve pakistanezë Një udhëheqës militant i akuzuar për disa sulme vdekjeprurëse me bomba në Pakistan, është vrarë në një aksion me dron të
Mbështetësit e Taravarit në Gostivar brohorasin “fitore” (VIDEO) Edhe pse nuk janë publikuar ende rezultatet zyrtare në Komunën e Gostivarit nga Komisioni Shtetëror Zgjedhor, edhe qytet
Buffon flet pa dorashka: Ja pse jemi akoma dobët Italia barazoi në shtëpi me Maqedoninë qëtregon se ata nukjanë akomanë top formën e vet. Kjo mund të kushtëzohetdhe me d
Jul Deda, "pa dorashka" ndaj Altin Bashës: T'a tregoj unë pse ika nga "Portokallia" Një status i aktorit të humorit Julian Deda për largimet nga “Portokalli” shkaktoi mjaft zhurmë në median online si dhe
Monaco flet pa dorashka për Mbappen: Paguani dhe merreni Pasi kanë marrë pothuajse 100 milionë euro për treshen e Bernardo Silva, Tiemoue Bakayoko dhe Valere Germain,. Monako po
Roney kthehet në shtëpi, familja ka mall teksa ai flet "pa dorashka" Menaxheri i ri i Ronet Ronald Koeman tha të hënën kur 31-vjeçari e bëri rikthimin e tij zyrtar në klub pas 13 vjetësh me
Ministrja e Metës në një rrëfim pa dorashka: Për pak linda gjatë mbledhjes Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha sot është e ftuar në “Këndin e Ekselencës” në studion e emisionit Vila 24 në News
Denoncimi: Edukatorja e kopshtit detyron fëmijët të brohorasin për Ramën (VIDEO) Kandidati i Partisë Demokratike në Kavajë, Isa Sakja me anë të një statusi në Facebook ka publikuar sot një video ku sip
Buffon flet pa "dorashka": Finalja pa e fituar, nuk ka kuptim "Nuk ka kuptim që të shkojmë në finale dhe të mos fitojmë. Duhet të fitojmë patjetër në Cardiff", kështu është shprehur
Monika Kryemadhi në një rrëfim “pa dorashka”: Familja, fëmijët dhe lidhja ime me Ilirin Monika Kryemadhi është një ndër politikanet më të “fuqishme” në politikën shqiptare. Sot deputete e LSI dhe bashkësh
23 vite më parë, intervista "pa dorashka" e Ramës jashtë politikës Ishte viti 1994 dhe Edi Rama sot kryeministrër nuk ishte aspak në politikë dhe as nuk do të donte të ishte. Pavarësi