999 rezultate për

orĂn

Zoran Zaev: Ja kur Maqedonia do ketë qeverinë e re Kryetari i Lidhjes Social-demokrate të Maqedonisë, Zoran Zaev, ka bërë me diije se qeveria e re do të formohet gjatë mua
VMRO-ja: Zaev kërkon pushtet për të shpëtuar nga krimet VMRO-DPMNE me anë të një deklarate për shtyp, ka thënë se partnerët e koalicionit të Zoran Zaevit nga Aleanca për Shqipt
KQZ rrëzon kërkesën e maxhorancës, s’ka shtyrje afati për regjistrim KQZ ka vendosur të mos e marrë fare në shqyrtim kërkesën e PS dhe LSI për të shtyrë me tetë ditë afatet e regjistrimit t
A do ta votojë maxhoranca Presidentin pa PD? Ja çfarë thotë Meta Kreu i LSI-së, Ilir Meta ka reaguar në lidhje me aludimet e fundit se PS-LSI po e shtyjnë vendin drejt zgjedhjeve të par
Gafat e tij eliminuan Bayernin, Kassai "kapet mat" në restorantin e Realit (FOTO) Gjyqtari hungarez, Viktor Kassai u bë protagonist në ndeshjen Real Madrid-Bayern duke dhënë disa vendime të gabuara, në
Sot mbahet raundi i parë për presidentin, PS-LSI s’kanë asnjë emër? Sot pritet që në Kuvendin e Shqipërisë të mbahet raundi i parë i zgjedhjes së presidentit në orën 18:00. Pavarësisht
Zaev takon Bildt: I bindur për formimin e qeverisë së re Doplomati suedez, Carl Bildt, i cili po zhvillon një vizitë zyrtare në Maqedoni në kuadër të krizës politike në vend, ës
Një ditë parë zgjedhjes se presidentit, Meta mbledh Kuvendin Ditën e sotme do të mblidhet Kuvendi i Shqipërisë në një seancë të jashtëzakonshme për të votuar anëtarët e Komisionit t
Ndahet nga jeta personi më i vjetër në botë, 117-vjeçarja nga Italia (FOTO LAJM) Ka ndërruar jetë ajo që deri më tani konsiderohej si personi më i vjetër në botë. Bëhet fjalë për Emma Morano 117 vj
Rama "provokon" Bashën: Vettingun dhe Shqipërinë në BE nuk e ndalon dot asnjë Pas votimit me votat e deputetëve të mazhorancës për ngritjen e komisionit dhe anëtarëve të tij për procesin e vettingut
Mesila Doda shpërthen me akuza ndaj PS-së pas “rrëzimit” të Idrizit Deputetja e PDIU-së Mesila Doda ka shpërthyer ndaj koalicioni të mazhorancës lidhur me emërimet për Komisionet e Vetingu
Përçahet sërish maxhoranca, PS “përjashton” PDIU nga komisionet e Vettingut Situata politike mes maxhorancës nuk është aspak e qete, prej disa ditësh mes PS-LSI dhe PDIU ka qejfmbetje të pasuara m
Godelli dhe Qerimaj sherr pas europianit, Erkandi e quan "injorant" (FOTO) Rivaliteti mes dy peshëngritësve shqiptarë që garojnë në peshën 77 kg, Daniel Godelli dhe Erkand Qerimaj, është më i gja
Zoran Zaev paralajmëron zgjedhje lokale në vjeshtë Kreu i Lidhjes Social-demokrate të Maqedonisë, Zoran Zaev, gjatë një interviste për "24vakti.mk", ku ka folur për situat
Deputeti Dimitrievski publikon videon e sherrit në restorant (VIDEO) Deputeti i LSDM-së, Maksim Dimitrievski, ka publikuar videon e incidentit të mbrëmjes së 5 prillit ku ai është sulmuar n
Përplasja me armë në Elbasan, zbardhen shkaqet që gati çuan në tragjedi Policia ka arrestuar në flagrancë 4 të plagosurit e përplasjes me armë në Elbasan. Sipas policisë, sherri mes tyre nisi
Si të përgatisni vetë një deodorant në kushte shtëpie Më në fund vjen edhe mundësia për të përgatitur vetë një deodorant në shtëpi. Dyqanet shesin lloj-lloj deodorantësh,
Albi Nako shpreh "rivalitetin" ndaj Esdalin Goranit: "Nuk di ku ta fus" Albi Nako, Gerd Vaso dhe Esdalin Gorani kanë qenë gjithmonë balerinët më në zë dhe janë parë si rivalë me njëri-tjetrin.
Basha shpërthen ndaj Ramës: Tiran, injorant e arrogant! Kreu i PD-së, Lulzim Basha në ditën e ditën e 50 të qëndresës opozitare ka deklaruar se qeveria e Ramës është jashtë lig
ANALIZA/ Rama ka humbur shumicën, “çadra” Basha-Meta ka maxhorancën në Kuvend Nga Albeu.com Edi Rama është duke kaluar ditët më të vështira sa i përket fatit të maxhorancës së drejtuar prej
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.