999 rezultate për

optimist

Milinkovic pavarësisht gjithçkaje mbetet optimist për fitimin e titullit kampion Mladen Milinkovic hedh poshtë zërat për një përplasje të mundshme me menaxherin e klubit, Naim Halili. Në konferëncën pë
Presidenti i Romës optimist për shanset e ekipit në fitimin e titullit kampion Presidenti i Romës, James Pallotta ‘shtie lart’, teksa e thotë me bindje se skuadra mund të shpallet kampione këtë sezon
Intervista e plotë e Zidanes, vazhdon të jetë optimist për titullin e La Ligas Zinedine Zidane foli pas barazimit 0-0 ndaj Atleticos në Wanda Metropolitano. Ky barazim e lë 10 pikë prapa Real Madridi
Montella optimist për supersfidën me Napolin: Fillon kthesa Vincenzo Montella është optimist. Trajneri i Milanit e di që skuadrën e tij e pret një ndeshjë shumë e vështirë në San P
Di Francesco optimist për derbin me Lazion Eusebio Di Francesco ka një objektiv të vetëm. Trajneri i Romës do të bëjë gjithçka që ka në dorë për të fituar derbin e
Boateng optimist: Gjermania më e fortë se 4 vite më parë Gjermania mund të bëjë “bis” në Kupën e Botës, që do të zhvillohet verën e ardhshme në Rusi. Kampioni i botës në fuqi me
Lilaj optimist për Kombëtaren: Do më ftojë nëse vazhdoj të bëj mirë Mesfushori i Skënderbeut, Sabien Lilaj, tregoi për Supersport, emocionet e rikthimit në kombëtare. Korçari vlerësoi para
Ventura shprehet i trishtuar për humbjen ndaj Suedisë, optimist për kualifikimin Trajneri i Italisë, Gian Piero Ventura është shfaqur i mërzitur pas humbjes me Suedinë, veçanërisht për mënyrën se si er
Legjenda Guti optimist për fillimin e keq të Realit: Prisni të tretën radhazi Jose Maria Gutierrez, ‘Guti’, ish-futbollist dhe një ikonë e Real Madridit, deklaroi që ekipi Madrilen do të ketë një ‘v
Spalleti optimist: Interi im ka diçka që ai i Mourinhos nuk e kishte Luçiano Spaleti nuk do të ndalet. Interi i tij (në vendin e dytë) ndjek Napolin, është ende i pamposhtur dhe sot do të p
Mladen Milinkovic është optimist për transfertën e Vlorës Mladen Milinkovic u shfaq në konferencën për shtyp, madje vuri theksin mbi rritjen e presionit pas atij barazimi ndaj Vl
Juan Jesus optimist se për forcën e Romës: I mundim të gjithë Pasi mposhtën Chelsea-n 3-0, në kampin e Romës kanë fituar vetëbesim dhe ndjejnë se janë në rrugën e duhur për të marrë
Ramos optimist për titullin Kampion: Kemi kaluar dhe vështirësi më të mëdha Humbja 2-1 në fushën e Gironas ishte e papritur për Realin e Madridit, që tashmë e sheh veten në vendin e tretë na La Li
Kroos optimist: Kemi kualitetet për të fituar çdo trofe ku marrim pjesë Toni Kroos ka dhënë një intervistë për televizionin e klubit, Real Madrid TV. Mesfushori Gjerman foli për 4 vitet e kalu
Taravari thotë se e mposhtën diktatorin e vogël (VIDEO) Pas përfundimit të numërimit të votave në Komunën e Gostivarit, Arben Taravari nga “Aleanca për Shqiptarët”, kandidat pë
Iuliano vazhdon të jetë optimist: Kritikat të padrejta Pavarësisht se Partizani nuk fiton dhe nuk ka shënuar në katër javët e para të kampionatit, Mark Iuliano shfaqet i qetë
Vialli optimist për Juven në Champions: Janë të kompletuar Gianluca Vialli shpreson qw ky vit tw jetw i Juventusit nw Uefa Champions League. “Së pari, ishte ndjenjë e kënaqësis
Ballist Morina optimist: Lirohem shpejt! Pasi ka lënë të gjithë të flasin, të hamendësojnë dhe të komentojnë, Ismail Morina, i ashtuquajturi Ballisti i Dronit të
Pacolli shumë optimist: Me Haradinaj garanci për liberalizimin e vizave, hyrjen në OKB e Interpol Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, ka folur për vendimin e tij për marrëveshje me Partinë Demokratike të
Krijimi i institucioneve javën e ardhshme, PAN'i optimist Nga koalicioni PDK-AAK-Nisma janë optimist se java e ardhshme mund të jetë me zhvillime pozitive për krijimin e instituc