E FUNDIT/ Me koronavirus nga 27 nëntori, Etrit Berisha shtrohet në spital
999 rezultate për

opsionin

Njihuni me opsionin e ri të Google që do t'ju lehtësojë jetën Google ka shtuar një veçori të re që ju lejon të gjeni këngën që është ngulitur në kokën tuaj, shumë thjeshtë - duke gum
Revolucion, WhatsApp po sjell opsionin që e duan të gjithë Përditësimi i ri i WhatsApp-it, do t'i lejojë përdoruesëve të mund të fshinë një video, foto apo gif nga telefoni i diku
Bayern merr vendimin përfundimtar për Perisic, Interi në "bela" Trajneri i Bayern Muenich Hansi Flick ka konfirmuar se klubi ka vendosur të mos shfrytëzojë opsionin për blerjen e Ivan
Ndryshimi i fundit në Instagram, do kthehet në të preferuarin tuaj Nëse nuk e dinit, tani pas çdo fotoje të postuar në Instagram, e zgjidhni ju komentin që doni të shfaqet i pari. Më 7 ko
Deri në 8 persona njëkohësisht, WhatsApp shton opsionin më të ri WhatsApp zgjeron numrin e pjesëmarrësve në thirrjet video nga katër në tetë persona. Parashikimi del nga versionet beta
Është i huazuar, Baseli merr vendimin për Zhegrovën Edon Zhegrova do të largohet nga Baseli për t’u rikthyer në Belgjikë, te Genku. Ylli i Kombëtares Kosovës do të ktheh
'Instagrami' heq opsionin që të gjithë e përdornin shumë (FOTO LAJM) “Instagram” është një nga rrjetet sociale më të përdorur në botë dhe së fundmi ka bërë disa ndryshime për përdoruesit e
Valverde: Nuk kemi frikë, kemi në ekip Messin dhe Suarezin Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, po pret Luis Suares të jetë gati për ndeshjen e sotme kundër spanjollëve. Lider
Iphone më i ri sjell opsionin që të gjithë e duan në kameran e tyre Selfie së fundmi është kthyer në footgrafinë më të rëndësishme. Prandaj kur në gjeneratën e re të iPhone-ve kamera e
Gmail surprizon përdoruesit me risinë e shumëkërkuar Gmail tani do të mundet të shpëtojë "jetë". Së shpejti do të kemi opsionin e fshirjes së mesazhit të dërguar, në mën
Çfarë do të ndodh me fotot, WhatsApp vjen me risi të reja Gjithnjë e më shumë risi nga rrjetet sociale të cilat po dominojnë tashmë çdo pjesë të jetës sonë. Pak kohë më parë W
Instagram bëhet bujar, sjell opsionin e shumëkërkuar Jemi gati të bindur që opsioni i ri i Instagram-it do t’ua ndryshojë krejtësisht humorin e ditës. Të gjithë ata që n
Whats App vjen me risi, përmirëson opsionin tuaj të preferuar Ishte shpëtim opsioni "Delete for Everyone”, i cili mundësonte fshirjen e mesazheve brenda 7 minutash. Por aplikacio
I arrestuan të dashurin si bosin e drogës, Viola Spiro arratiset nga Shqipëria Moderatorja Viola Spiro ka qenë padyshim në qendër të vëmendjes këto kohë pas arrestimin të të dashurit të saj për trafi
WhatsApp vjen me opsionin e ri që të gjithë e prisnim WhatsApp ka njoftuar përdoruesit e tij se shumë shpejt do të jetë e mundur që ata të përdorin aplikacionin komunikativ e
Samsung Galaxy Note 8 sjell opsionin e filmimit 4K Apple kohë më parë njoftoi se modelet e reja iPhone janë të parët që kanë opsionin e video-xhirimit 4K UHD 60 FPS. Gj
Vuçiç: Lista Serbe kishte tri opsione, mbështeta opsionin me Haradinajn Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, në një konferencë për media ka thënë se i kishte dhënë përkrahje Listës Serbe që
Më në fund, WhatsApp na mundëson opsionin që të gjithë prisnim Ky është opsioni që të gjithë prisnim në WhatsApp. Aplikacionet e ndryshme që ne përdorim për të komunikuar me persona t
Lazio zyrtarizon Nanin Lazio ka zyrtarizuar transferimin e Nanit nga Valencia në formë huazimi. Futbollisti i njohur portugez ka kaluar në S
Bëhen publike detajet e transferimit të Howedes tek Juventus Howedes prej ditësh është i lidhur menjë transferim tek Kampionët e Italisë. Sipas gazetarit Di Marzio, mbrojtësi i S