999 rezultate për

opsion

'Instagrami' heq opsionin që të gjithë e përdornin shumë (FOTO LAJM) “Instagram” është një nga rrjetet sociale më të përdorur në botë dhe së fundmi ka bërë disa ndryshime për përdoruesit e
"Instagram" bën ndryshimin e fundit, shumë prej jush nuk do gëzohen Nëse si shumë të tjerë edhe ju keni fiksim të shihni çfarë ndjekin apo çfarë pëlqejnë miqtë tuaj dhe vazhdimisht hetoni
Agjenti i Hysaj: Do të largohet me parametra zero, Roma opsion i mirë Agjenti i Elseid Hysaj ka konfirmuar se mbrojtësi i djathtë do të lërë Napolin dhe ka thënë se Roma do të ishte "zgjidhj
Të lodhur nga xhinsi klasik? 5 opsionet e reja janë gjithçka që ju duhet këtë sezon (FOTO LAJM) Jeni lodhur nga modeli klasik i xhinseve? Keni në gardërobë edhe një palë të tjera skinny dhe një palë në stilin ‘mom je
Facebook ''kopjon'' sërish Instagram? Ja cili është ndryshimi drastik i rradhës Rrjetet sociale si Facebook dhe Instagram janë bërë tepër të ngjashëm kohët e fundit. Dhe këtë e vërteton ndryshimi dras
ZYRTARE/ Icardi është i PSG Mauro Icardi e ka kompletuar edhe formalisht kalimin e tij në Paris Saint-Germain në formë huazimi, me opsion blerjen ng
Macron i prerë: Rinegociimi i Brexit nuk është opsion Boris Johnson do të takohet më Emmanuel Macron, disa orë pasi presidenti francez insistoi se rihapja e negociatave për B
Inter-Lukaku, menaxheri i lojtarit në zyrat e Interit Federico Pastorello, menaxheri i Romelu Lukakut ka mbërritur në zyrat e Interit për të diskutuar për belgun, pasi Manche
Robben nuk fshihet: Kam 4 opsione për të ardhmen Arjen Robben ende nuk ka vendosur se ku do ta vazhdojë karrierën pas largimit nga Bayern Munich. Janë 4 opsionet për
Salah: Duhet të trajtojmë mirë gratë Mohamed Salah është një idhull në Afrikë dhe Azi, kontinente me përqindje të lartë të myslimanëve, arsye kjo pse ai isht
E FUNDIT/ Deputetët po zgjedhin një nga tetë opsionet për Brexit Deputetët e Britanisë së Madhe ende nuk po arrin të votojnë me shumicë njeë nga tetë opsionet për Brexitin. Gjithsesi
Vjen opsioni i kërkuar nga të gjithë në Messenger Facebook ka sjellë opsionin që të gjithë e preferojnë dhe e kanë kërkuar me ngulm. Messengeri më në fund ka vendosur
Milani kërkon rikthimin e Deulofeut (VIDEO) Leonardo po synon të afrojë në skuadrën e Milanit Gerard Deulofeun i cili aktualisht luan te skuadra e Watford në Premi
Ushtria e Gjermanisë ka nevojë për punëtorë, edhe të huajt mund të aplikojnë Shtatë vjet pasi Gjermania hoqi rekrutimin e detyrueshëm në ushtri, shefi i saj i mbrojtjes Eberhard Zorn tha se punësim
Tre opsionet e SHBA-së për marrëveshjen Kosovë-Serbi Diplomatë perëndimorë kanë parë tri mënyra se si SHBA-ja mund të përfshihet në dialogun Kosovë-Serbi në mënyrë që të arr
Valverde: Nuk kemi frikë, kemi në ekip Messin dhe Suarezin Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, po pret Luis Suares të jetë gati për ndeshjen e sotme kundër spanjollëve. Lider
Instagram sjell risinë e shumëpritur, padyshim që do e pëlqeni (FOTO LAJM) Instagram është një nga rrjetet sociale më të përdorur në të gjithë botën, sidomos nga të rinjtë. Krijuesit e këtij
Opsioni i Contes qëndron në tavolinë tek Reali Në skuadrën e Real Madrid flitet sërish për një mundësi që Antonio Conte të marrë sërish drejtimin e skuadrës madrilene.
Facebook bën ndryshimin e madh, ky është opsioni që sjell Të gjtihëve mund të na ketë ndodhur që të kemi derguar një mesazh gabim në Facebook dhe pastaj jemi penduar. Pikëris
Eksperti britanik: Ndarja e Kosovës, një opsion Eksperti britanik për marrëdhënie ndërkombëtare, James Ker Lindsay, ka thënë se ka një gatishmëri që ideja korrigjimit t