Vritet në atentat miku i Çapjave, avokat i Shullazit
999 rezultate për

opinionist

Opinionisti me informacion top-sekret, ja kur ngriten aktakuzat nga Specialja Ligji për Dhomat e Specializuara dhe Zyrën e Prokurorit të Specializuar, parashikon mbrojtjen e viktimave dhe të dëshmit
Shpërtheu në ulërima dhe theu pjata, opinionisti mbron Renato Mekollin Në studion e Top Channel nisi programi më i ri "Hell's Kitchen', i moderuar nga shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekoll
"Hysaj arriti të bllokonte sulmuesin vrasëtar" Napoli mori një fitore mjaftë të vlefshme kundër Torinos duke e mundur me rezultat 1-3. Në këtë ndeshje si gjithmonë
Opinionisti shqiptar: E kam rrogën sa dyfishi i Ramës! Olti Curri është një opinionist i cili shquhet për tipin e drejtpërdrejtë, edhe ndonjeherë edhe arrogant. Ditën e sot
Përbuzi shqiptarët, opinionisti ironizon keq biletën 150 euroshe të këngëtarit grek Këngëtari grek Notis Sfakianakis do të vijë në Tiranë më 24 maj, në një koncert që do të mbahet për herë të parë në Pall
Opinionisti “shpërthen” ndaj Ramës: Të qafsha Kryeministrin Edhe opinionisti Olti Curri ka reaguar përmes një statusi ku i kërkon llogari Edi Ramës,përsa i përket pushimit nga pun
Opinionisti ofendon rëndë: Vera Grabocka një shitëse e pashpresë Pas largimit të Linda Reit nga gara e spektaklit ‘Dance With Me’ u hapën debate të shumta lidhur me ketë spektakël, me k
Ndodh në Zvicër: Presidenti i Sionit rreh opinionistin para kamerave Duket e pabesueshme, por ka ndodhur në Zvicër. Ndërkohë që luhej ndeshja Lugano-Sion, presidenti i këtij të fundit ku lu
Danjeli dhe Fotinia bëjnë opinionistët me banorët Danjeli dhe Fotinia bëjnë një analizë të banorëve duke folur edhe dhe për veten e tyre. Danjeli e pyet Fotininë si të
Mihrije Braha dhe Naim Abazi, opinionistët e sotëm në BB Spektakli i njohur “Big brother Albania” edhe sonte (e shtunë) do të shënojë një natë plot me surpriza për konkurrentët
Olti Curri është korruptuar nga Damiano? Opinionisti përplaset me ish-banorin e BB (FOTO LAJM) Prej ditës së djeshme në media kanë qarkulluar disa foto mesazhe me anë të të cilave akuzohet opinionisti i Big Brother
Ja kush do të jetë prezantuesja dhe opinionisti i ‘Big Brother Fun Club’! Emisioni “Big Brother Fun Club” që transmetohej një ditë pas spektaklit të të shtunës, do të vazhdojë edhe këtë sezon.
Opinionisti grek: Rama më bëri të ndjehem si qytetar i botës së tretë Opinionisti grek Kristo Raptis ka shkruar për intervistën e kryeministrit Edi Rama dhënë për televizionin grek SKAI.
Ja pse u shkarkuan opinionistët e "Top Show Magazine" (FOTO LAJM) Shumë bujë e madhe u bë që në nisje të “Top Show Magazine”, pasi bëhej fjalë për dy opinionistë të rinj. Sara Kapo,
"Godet" Altin Goxhaj: Ja politikanët dhe opinionistët që i shërbejnë Soros-it Avokati Altin Goxhaj, një prej aktivistëve civilë më të njohur në vend, ka zbuluar në një intervistë për "Telegrafin" të
Opinionistes së Big Brother i vidhet adresa e Facebook-ut (FOTO LAJM) Opinionistes së Big Brother Albania, Mira Kazhanit, i kanë vjedhur adresën e Facebook-ut. Këtë lajm e ka bërë me dije së
Largohet Mimoza Ahmeti, ja kush është opinionistja e re e Big Brother (FOTO LAJM) Pas largimit të Mimoza Ahmetit si opinionistja e këtij edicioni të Big Brother Albania, produksioni ka bërë zgjedhjen e
Dudushi merr bashkëjetuesen si opinioniste, zëvendëson Tiçon (FOTO LAJM) Në puntatën e djeshme, Dudushi ka marrë bashkëjetuesen si opinioniste në emisionin e tij. Duket se ky sezon vjen me risi
Murinho padit opinionistin e Marca-s Jose Murinho ka ngritur një padi civile ndaj opinionistit të të përditëshmes spanjolle Marca, Roberto Palomar duke e aku