999 rezultate për

opinion

Bendtner trondit opinionin: Jam ngacmuar seksualisht në moshën 16 vjeçare Nicklas Bendtner ka trazuar shtypin sportiv në Evropë por edhe më gjerë me një deklaratë bombastike. Sulmuesi danez
"Jam lidh kambësh e duersh", e bija e Mark Shllakut rrëfen amanetin që tronditi opinionin (FOTO LAJM) Një vajzë 8-vjeçare kërkon të takojë të atin para se t’ia pushkatojnë. E mitura troket në derën e xhelatit, për të marrë
VOA: Venecia ndryshon opinion për Metën, nuk shkeli Kushtetutën Teksti i Opinionit përfundimtar të Komisionit të Venecias, i publikuar sot, pësoi ndryshime të ndjeshme nga dokumenti pa
Qëndrimi i Komisionit të Venecias, reagon Meta Ditën e sotme, K0omisioni i Venecaias ka publikuar raportin zyrtar lidhur me presidentin Meta, ku ndër të tjera thuhet s
Shkarkimi i Metës, flet kryetari i Komisionit: Opinioni jonë u miratua Kreu i Komisioni të Venecias, Gianni Buquicchio, në një intervistë për mediat i pyetur a duhet të shkarkohet Presidenti
Presidenca reagon pas raportit të Venecias: Tao Tao hëngri dajak të fortë, por mënd nuk zuri Taulant Balla ka bërë të ditur se është miratuar draft-opinioni përfundimtar I Komisionit të Venecias lidhur me dekratin
Meta dorëzohet, çon këshilltarët para Komisionit të Venecias Komisioni i Venecias do të shprehet nesër në mënyrë përfundimtare lidhur me dekretin e Metës për 30 qershorin. Por e
Gafa me datën, Presidenca pikëpyetje mbi draft-opinionin e publikuar të Venecias Presidenca ka vënë në pikëpyetje draft-opinionin e Komisionit të Venecias, që ka rrjedhur në media. Zëdhënësi i Presi
Dako: Edhe pas përgjimeve Rama ma hap telefonin Kryetari i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako këtë të enjte në Opinion ka folur për përgjimet e reja të publikuara nga
Nuk duronte të qarat e së bijës, nëna monstër trondit opinionin me këtë veprim Një ngjarje aspak normale ajo që ka ndodhur në Dallas të SHBA, ku një nënë i ka lyer fytyrën me alkool vajzës së saj 5-v
ISIS vazhdon propogandën në Internet, nxjerrin foto për të mashtruar opinionin (FOTO LAJM) Edhe pse Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe presidenti Donald Trump kanë paralajmëruar se të ashtuquajturit Shteti Isam
Në këtë shtet janë xhiruar pamjet që tronditën opinionin shqiptar (FOTO LAJM) Gazeta e madhe amerikane, “Boston Globe” ishte kritikuar ashpër në vitin 2004, kur vendosi të publikojë fotografi nga nj
PD qetëson opinionin: Sot nuk do të jemi të dhunshëm Sekretari i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi në një deklaratë për mediat tha se deklarata e Ministrisë së Brendshme s
600 gola me Barcelonën, miqtë dhe armiqtë e Messit japin opinionin e tyre Lionel Messi shpërtheu dje me dopiteën kundër Liverpoolit duke arritur në kuotën e 60 golave. Por yllli i Barcelonës
Kush është polici i përfshirë në super grbitjen e aeroportit të Rinasi Vazhdojnë të dalin detaje nga super grabitja e 10 milionë eurove në Rinas. Ndërsa banda u zhduk me paret i vrarë ngeli A
Kush është polici nga Elbasani i përfshirë në super grabitjen e Rinasit Vazhdojnë të dalin detaje nga super grabitja e 10 milionë eurove në Rinas. Ndërsa banda u zhduk me paret i vrarë ngeli A
Reagon Vllaznia: Agim Canaj do të vijojë punën Ngjarjet e fundit në Shkodër, ku ndaj stafit të Vllaznisë, me konkretisht ndaj trajnerit Agim Canaj dhe administratorit
Panuçi jep opinionin e tij rreth derbit Milan - Inter Në karrierën e tij sportive, Christian Panucci ka luajtur mes të tjerash, edhe me Milanin, Interin e Romën, 3 skuadra të
I propozoi në publik për martesë, Irani arreston çiftin se degjeneruan opinionin (VIDEO) Një çift iranian janë arrestuar pasi propozimi për fejesë është bërë në një qendër tregtare para shumë njerëzve. Kjo ësh
Senatorja amerikane trondit opinionin: Më ka përdhunuar një oficer kur isha në ushtri Një senatore amerikane ka zbuluar se ajo është përdhunuar nga një oficer i lartë gjatë kohës që ka shërbyer në Forcën Aj