999 rezultate për

operuar

Oxlade-Chamberlain operohet me sukses Alex Oxlade-Chamberlain është operuar më sukses dhe po punon shumë që të kthehet sa më shpejt në fushë të blertë. Ai
Aktorja e famshme rrëfen se është operuar nga kanceri Aktorja e Hollivudit Jane Fonda u fotografua në rrugët e Nju Jorkut me një fashë poshtë buzës. Misteri u zbulua nga v
Flet mjeku që ka operuar Fatmir Sejdiun Presidenti Sejdiu një ditë më parë ka kërkuar ndihmë mjekësore pas disa shtrëngimeve në zemër që kishte pasur. Dhembjet
Vdekja e 18-vjeçares pas operacionit, reagon zyrtarisht Spitali i Elbasanit Spitali i Elbasanit ka reaguar në lidhje me vdekjen e adoleshentes nga Gramshi. Në reagimin zyrtar, spitali i Elbasa
Me paterica në altar, Neuer martohet sot në Itali (FOTO LAJM) Portieri i Bayern Munich, Manuel Neuer sot ka vendosur që t'i japë fund beqarisë. Ai është martuar me bukuroshen , Nina
Dy vëllezërit e plagosur rëndë në Pejë sillen për t'u operuar në QKU Dy vëllezërit, me inicialet B.K. dhe N.K të cilët mbetëm të plagosur sot në qytetin e Pejës, tashmë kanë mbërritur në Qe
Modric operohet me sukses, ja sa do të mungojë Mesfushori i Real Madridit, Luka Modric, është operuar gjatë ditës së sotme për të larguar problemin që e shqetësonte në
Skandal në shëndetësinë maqedonase / Infektohen 15 veta në klinikën e Shkupit pas operacionit të syrit 15 pacientë të operuar nga sytë në Klinikën e Oftalmologjisë në Spitalin e Shkupit, po përballen me infektime serioze të
Talenti i Kombëtares dëmtohet rëndë dhe operohet në hundë Tallenti shqiptar, Herolind Shala po kalon një dëmtim të rëndë në fytyrë në ndeshjen mes skuadrës së tij Slovan Liberec
Maturanti i operuar me paterica në Provimin e Maturës (FOTO) Edhe pse i operuar maturanti Besnik Çoçaj nuk ka dashur të humbasë Provimin e Maturës, që është duke u zhvilluar në këto
Barça, Vermaelen në dispozicion brenda dy-javësh Sezoni i Thomas Vermaelen me fanellën e Barcelonës praktikisht nuk ka filluar ende duke parë që mbrojtësi ka mbetur jash
Veterani i UÇK-së kërkon ndihmë për të operuar vajzën Familja Krasniqi nga fshati Kaçanik i Vjetër, përjeton vuajtje të mëdha në kohën e lirisë. Muzaferi, dikur ushtar i liri
Arturo Vidal, Botërori në rrezik Skuadra më e përmendur në këto ditë para Botërorit ajo e të dëmtuarve duket se po negocion me një tjetër goditje në prag
Kryhet operacioni i parë mikrokirurgjik në QKUK Në repartin e kirurgjisë plastike në Klinikën e Kirurgjisë në QKUK është bërë për herë të parë intervenimi kirurgjik me
Victor Valdes, në Gjermani për tu operuar (VIDEO) Victor Valdes ka udhëtuar për në qytetin gjerman të Augsburgut ku pritet ti nënshtrohet sot një ndërhyrjeje kirurgjikale
Vështirë të ndalohen bastet online Mbyllja e të gjitha faqeve online të basteve cilësohet si proces i vështirë për ministren e Inovacionit, Milena Harito.
Albërie Hadërgjonaj: Mediat më kanë "operuar" nga koka te këmbët (FOTO LAJM) Mosha e saj është mister, dhe njerëzit, aq sa bëhen kuriozë, aq edhe nuk duan ta dinë sa vjeçe është Albërie Hadërgjonaj
Turqi, SHBA gati sistemin raketor Trupat e Shteteve të Bashkuara janë vendosur në Turqi, për të operuar me sistemin raketor Patriot, për mbrojtje kundër k
Ja ku është operuar Vilanova (FOTO LAJM) Trajneri i Barcelonës, Tito Vilanovas iu nënshtrua sot në mëngjes një ndërhyrjeje kirurgjikale me qëllim parandalimin e
Skandal: Harrojnë fashon në bark gjatë operacionit Gjatë operimit në QKU, pacientes Feradije Rexhepi mjekët ia harruan një fashë të madhe në bark. Të afërmit pretendojnë s