999 rezultate për

operohet

ZYRTARE/ Luis Suarez do të operohet Tashmë është zyrtare, vetëm operimi e shpëton Suarezin nga dhimbjet e shumta që uruguaiani ka në gjurin e djathtë… do të
Solskjaer zbulon të vërtetën e Pogba, do të operohet në kavilje Mungoi edhe në ndeshjen me Arsenalin, të cilën Manchester United e humbi me rezultatin 2-0 (Pepe 8’, Sokratis 42’), duke
Ka shënuar 30 gola këtë sezon, vjen lajmi i keq për Lewandowskin Lajme të këqija në shtëpinë e Bayern Munich. Sulmuesi Robert Lewandowski, autor i 30 golave deri tani në këtë sezon, do
Operohet Khedira, ja sa do mungojë për Juventusin Juventusi do të mbetet tre muaj për Sami Khediran shkaku i lëndimit që ka pësuar në gju. Mesfushori gjerman së fundmi
Juventus mbetet pa titullarin, mesfushori do të operohet Juventusi është duke kaluar një moment jo të mirë pasi skuadra e Mauricio Sarrit nuk po arrin të bind në lojë dhe rezult
Ylli i Interit operohet në gju, ka gjasa të ketë mbyll sezonin Nicolo Barella është operuar në mëngjesin e sotëm. Supertalenti italian është shtruar në Spitalin në Rozzano ku ka kr
Këngëtari i njohur shqiptar operohet, nuk mund të këndojë më (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Korab Shaqiri ka bërë një operacion së fundmi në fyt. "Gazeta Express" bën të ditur se këngëtari ka p
Anulohet meçi kundër Hartelit, Haxhi Krasniqi do të operohet Një ndër boksierët më të mirë shqiptar, Robin Haxhi Krasniqi, do të pushojë disa muaj nga aktivitetet në boks. Siç nj
Operohet Sanchez, mësohet sa do të mungojë Inter ka dalë me komunikatë zyrtare lidhur me gjendjen shëndetësore të Alexis Sanchez. "Alexis Sanchez shkoi në Barce
Operohet me sukses Chiellini, 6 muaj jashtë fushave Juventusi ka konfirmuar se kapiteni Giorgio Chiellini është operuar me sukses pas lëndimit të rëndë në gju dhe se do të
Operohet me sukses Arbër Zeneli, ka dy fjalë për fansat që e mbështetën Mesfushori Arbër Zeneli ka kryer me sukses operimin në gjurin e këmbës. Ai ishte lënduar në ndeshjen kundër Malit të
Reja plas "bombën": Gjimshiti operohet sot, ka luajtur i dëmtuar Trajneri i Shqipërisë, Edy Reja, po flet para gazetarëve në lidhje me listën zyrtare të FSHF-së. Ai ka dhënë mendimet e
Mbyllet sezoni për Thiago Silvën, operohet në gju (FOTO LAJM) Qendërmbrojtësi i kombëtares së Brazilit dhe i PSG ka mbyllur sezonin pasi ditën e sotme është operuar në gju. Lajmin
Mesfushori i Juventusit operohet në gju Mesfushori gjerman Sami Khedira është operuar sot në gju në një spital në Gjermani, duke mbyllur para kohe sezonin. Klub
Operohet talenti i Chelsea, pritet të rikthehet më shpejt nga sa u përfol (VIDEO) Callum Hundson-Odoi ka mbyllur sezonin pasi u operua në këmbën e tij të majtë. Talenti i Chelsea këputi tendinin e Akili
U largua nga grumbullimi kombëtares për shkak dëmtimi, operohet mbrojtësi kuqezi Mbrojtësi i kombëtares shqiptare të futbollit, Andi Lila nuk ishte i gatshëm për sfidat kundër Turqisë dhe Andorrës, për
Hector Bellerin operohet me sukses Mbrojtësi i djathtë i Arsenalit pritet të mungojë më shumë se nëntë muaj pasi këputui ligamentet në ndeshjen kundër Chel
Blerja me shumë bujë e Interit mbyll sezonin Sezoni i mbrojtësit kroat Sime Vrsaljko mund të konsiderohet i mbyllur. Sipas mediave italiane, mbrojtësi 26-vjeçar do t
Operohet Mario Mandzukic? Mediat italiane kanë raportuar se Mario Mandzukic duhet të operohet, e cila gjë do të bënte që ai mos të luaj tre deri n
Operohet me sukses, shikoni kur do të kthehet Dejvi Bregu Futbollisti i Skënderbeut, Dejvi Bregu, iu nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale ditën e sotme, pas dëmtimit të marrë në